buff ruki

4 posters

Go down

buff ruki Empty buff ruki

Pisanie by Rask Wto Sty 26, 2016 12:12 am

Trzeba zbufować rukie bo chopek zabija mnie z samej łapy.Co z tego,że ma hell miecz +8 który ma 200ataku,ale bez przesady ganiał mnie na follow,i zabijał nie używając żadnych innych magicznych zaklęć.Nawet rzucanie na niego parala nic nie daje..Mówi że on tańczy na paralach.

Proponuje dać jej zwiększoną regeneracje many z potek.Żeby mogła na miękko wystać takiego chopka.
Rask
Rask
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rask
Liczba postów : 22
Reputation : 1
Join date : 01/01/2016
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by nanika Wto Sty 26, 2016 1:32 am

Tak i inne bosy/questy na utamie będzie blokać, a zaraki i sado będą supportami.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Derreroic Wto Sty 26, 2016 5:08 am

Z tymi supportami dla sado i zarakiego przesadziles, ale Rasku trochę racji jak dla mnie ma. To nie musi być dla jak dla mnie duży buff ale jednak musi być. Jednak nie spodziewaj się dużego buffa bo rukia to typowy "cast spell" (czytaj sorc czy druid z rl tibii) a jak wiadomo te postacie bez utamy padają w pól cepa Very Happy
Derreroic
Derreroic
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Kamyczek
Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 18/08/2015
Age : 30

Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Cosiek Wto Sty 26, 2016 8:48 am

Myślisz ze tylko Rukie jest w stanie zabic ze samego sworda? Aktualnie to jedynie by miał problemy z Sado, Zaraki i Ulq dopóki by nie uderzył kilka critow ,albo zaczol ze spelli bic. Jego dmg zwyczajnie jest większy niż heal. Możliwości zdobycia super upkow jest zbyt prosta ,oraz przesada jest ze bronie można aż do plus 10.
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Gość Wto Sty 26, 2016 9:46 am

Grimmjow ma miec strasznie duzy dmg z lapy, za to ma bardzo mala ilosc hp, nie ma dobrych obszarow do expa, nie ma dobrych zasiegowych targetow, ma dosc slaby dmg ze spellu oraz w team warach bedzie bardzo szybko padac, jest to typowo postac na 1vs1 i bedzie w tym dobry. Jezeli grimmjow bedzie zbyt mocny w team warach(tak w 1vs1 ma zabijac innych i tak zostanie) to wtedy pomysle nad zmianami dla niego, narazie nie widze potrzeby zmian.


Sry za brak polskich znakow ale pisze to z laptopa.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Gość Wto Sty 26, 2016 3:06 pm

Właśnie testowałem Grimmjowa z pomocą Stajsza(300+ ulquiorra), Chopok nie umiał ubić ani mnie ani Stajsza 1vs1 więc nie wydaje mi się żeby był jakiś op szczególnie że ma mało hp i w team warach będzie jednym z głównych celów.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Rask Wto Sty 26, 2016 10:28 pm

No i specjalnie teraz nabijasz posty w moim temacie.Proszę moderatora forum o notke dla tego użytkownika.
Rask
Rask
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rask
Liczba postów : 22
Reputation : 1
Join date : 01/01/2016
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

buff ruki Empty Re: buff ruki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach