Obecny czas to Wto Paź 27, 2020 4:11 am

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
1. Nie offtopuj, jeśli jest temat o mrówkach nie pisz w nim o czarodziejach. 2. Na forum panuje całkowity zakaz przeklinania. 3. Zanim coś napiszesz, poszukaj! 4. Zakaz wstawiania linków do innych serwerów oraz linków typu: nakarm mi pokemona. 5. Zabrania się wstawiania obrazków/filmów/itp. pornograficznych oraz linków do nich (nie dotyczy działu "+18 [Hentai & Yaoi]") 6. Banowane są osoby, które swoim zachowaniem psują atmosferę na forum; widać, że na siłę chcą zaznaczyć swą obecność na forum i są po prostu irytujące. 7. Zakaz pisania z Caps Lockiem oraz w pokemonowym stylu. 8. Staraj się pisać poprawnie, nie popełniając dużej ilości błędów. 9. Regulamin który stworzy autor tematu jest tak samo ważny w jego temacie jak regulamin forum (w tedy trzeba przestrzegać obydwóch) 10. Zakaz robienia tematów o tym za co dostałeś warna. Można jedynie napisać w dziale "odwołanie się od kary". 11. Zakaz kopiowania prac naszych użytkowników bez ich zgody. 13. Jeśli administrator uzna, że należy się warn to go da nawet jeśli użytkownik nie będzie łamał regulaminu.