Przemyślenia Logana pt. 2

4 posters

Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 1:22 am

Chciałbym zająć wam chwilę i porozmawiać trochę o tym, co się aktualnie wyrabia na oficjalu.
Według mnie powinien zostać zmieniony:

1. Exp - WoB to raczej ots taki for fun. A skoro for fun, to exp x1 tutaj nie pasuje. Mógłby być już chociaż exp x2, bo z aktualnym expem to odechciewa się expić... ~1h trzeba siedzieć, aby wbić chociaż 1lv.

2. Loot rate - Powinien być "troszeczkę" zwiększony. Każdy narzeka na to, że nic, a nic nie wypada. Na przykładzie wczorajsze zbieranie pereł. 3 osoby zbierały około 1h 10 perełek, a skoro 3 osoby, to potrzebne 30 pereł a za tym idzie 3h siedzenia na jednym respie...

3. Sagi - Zwiększyć exp, bo teraz to przesada. Fakt faktem, dawały za dużo, ale Soulik, mógłbyś zmniejszyć chociaż o 50% expa, ale nie o jakieś 90%... Skoro taki obniżony exp, to po co one są? Z tego co zauważyłem mobki nadal nie są doskonale naprawione. Niektóre (nie wiem czy wszystkie) sagi nadal dostają kurwicy czasami. Na przykładzie naszego wczorajszego robienia Yammy'iego. Robiliśmy go w... 6? Było nas 5-ciu lub 6-ściu. Tank nasz wyjebał się z 3 razy, bo Yammy dostawał pierdolca i walił nas po pysku po ~10k. I nie, to nie jest jego zwykły dmg, bo walił combosami na mordę, czyli ten sam efekt na co my się skarżyliśmy na wcześniejszej wersji WoB'a, a wiąże się to z tym, że nawet gracz na 300+lv solo nie dobije do... 50 sagi? Coś takiego, a tylko straci lvl, bo na sagach sobie nie odbije straconego expa.

4. Regulamin - A dokładniej to bany. Według regulaminu za bota jest 7 dni. Albo z tego co Merl dziś napisał, 31 dni. Nie wiem czy to nowy regulamin jakiś, że 31 dni, no ale trzymajmy się 7, bo tak jest napisane. To nie jest żadna real tibia, aby taki "surowy" regulamin istniał tutaj. To jest ots, tutaj każdy gra dla zabawy. Według mnie, minimalna kara dostępu do konta powinna wynosić nie więcej niż 2 dni. Co z tego, że dacie bana na 7 dni? Przez te 7 dni znudzi się graczowi dany ots, a bądźmy szczerzy, dużo ludzi boci.


I chyba to na tyle. :v
Mam nadzieję, że Soulik uważnie przeczytasz to co napisałem, a nie wjebiesz je po prostu do odrzuconych. ;d
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Cosiek Pią Gru 25, 2015 1:39 am

1. Jezeli na twoim lvl wbijasz 1lvl wciagu 1h to raczej nie wina otsa :p ,a moze poprostu niektorzy za szybko expia.

2. Mi lootly 4 wciągu 5min XD ,ale co prawda niektore rzeczy wymagały by podniesienia loot rate.

3. Jak najbardziej się z tym zgadzam. Aktualny exp za sagi jest nie opłacalny ,jedyne pewne nagrody to opłacalny achievment i pomniejsze pierdoły.

4. Myśle ,iż kara za bota z każdym kolejnym banem (jak się nie nauczy po pierwszy razie to trudno) powinna rosnąć ,aż do bana na stałe. Proponuje kolejno 2(dla trainow)/3(dla expa)->5->14->31->xxx
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 1:49 am

Co do lvl'a, to większość wbiła taki dzięki sagom, gdy jeszcze dawały sporo expa. Ale mimo wszystko, strasznie się expi.

A co do kar, to właśnie powinny być zmniejszone. Z tego WoB'a nigdy nie będzie żadna nowa generacja Tibii, ani nigdy nie zyska tyle graczy co inne ots'y, ponieważ nie każdego rajcuje tibia o tematyce anime. Fakt, są ots'y, które mają ponad 100 osób, ale to już takie w **** rozbudowane, gdzie nawet hoster zgubiłby się na mapie, nie rozpoznałby mobków, bo jest ich tak wiele, lub nie pamiętałby, że taki itemek istnieje. Takie ots'y już same w sobie pozwalają mieć taki, a nie inny system kar. Bleach ma aktualnie małą popularność w tematyce tibii, a tutaj jeszcze taki regulamin... 7 dni bana to jest lekka przesada.
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Cosiek Pią Gru 25, 2015 2:01 am

Ja cie rozumiem ze kara za bota jest za duza. 7dni na start to przesada ,lecz raczej troche nie halo jakby ciągle bylo 3dni czy cos. Niektórzy by ciągle stawiali z mysla ,a moze sie uda ,bo jakby nie patrzeć brak tu konkretnego bannera. Zaproponowalem wiec z każdym kolejnym coraz to wieksza kare ,albo zacznie sie pilnować i ograniczać ,albo kolejnym razem dostanie wieksza kare.
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 2:04 am

No w sumie fakt, ale na początku, jako pierwszy ban mogłoby być parę godzin, nie cała doba. Mad
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Sniper Skils Pią Gru 25, 2015 2:11 am

I agree , it is a ots ots were made for fun and having to fight 2 or 3 days to climb a few levels that the radius of experience is very low is no fun, the ban time 5 days is soo long ban in ots is like 10 hours or 1 day, and loot loot rate is low you can go 10 days in hell killing kushanada's and dont get any item or soul or something.
Sniper Skils
Sniper Skils
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Sniper Ski
Liczba postów : 16
Reputation : 5
Join date : 21/12/2015

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Cosiek Pią Gru 25, 2015 2:21 am

Przeciez doba to nie dużo (dla przykładu: Bot biega juz 8 godzinę Surprised ,a normalnie jestes wstanie poświęcić 2h dziennie. Dostajesz bana na dobę ,do tego te 8h czyli zalozmy ze 1,5dnia. Wbiles expa tyle co byś wbil w 4dni (8/2 xd). Jestes do przodu 2,5dnia z expem). Boli Cie bo dzień po starcie dostałeś ,a teraz nie ma tak dużo expa za sagi to nie wyexpisz nowej postaci.
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 2:24 am

Nie, bardziej boli mnie to, że ten exp leci jak krew z nosa, a sagi są teraz nieopłacalne. xD
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Cosiek Pią Gru 25, 2015 2:28 am

Powiem tak: Nie wiem jak inne postacie sobie radzą ,ale srednio na mobach taskowych od 5 do 8kk/h i dodatkowo 20% za wszystkie zabite po skończeniu nie jest mało. Wiadomo niektóre postacie maja lepszy start itd. Co do sag jak juz pisałem, zgadzam się :p
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 2:31 am

No tak, taski dają te 20% po skończeniu, ale dajmy, że masz 80 lvl i dostajesz taska na piraty, które są do 30 lvla... Nie za dużo wtedy expa się dostanie.
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 2:33 am

Sniper Skils napisał:I agree , it is a ots ots were made for fun and having to fight 2 or 3 days to climb a few levels that the radius of experience is very low is no fun, the ban time 5 days is soo long ban in ots is like 10 hours or 1 day, and loot loot rate is low you can go 10 days in hell killing kushanada's and dont get any item or soul or something.

Actually loot rate for Hell Soul is good. I meant a lower tier items there. Mad Like Pirate Soul, some shitty items, just to have something better than equipment from Pirates/Metals.
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Cosiek Pią Gru 25, 2015 2:36 am

Jest na to male prawdopodobieństwo. Robiłem taski juz od 70 i nie dostałem nic slabszego niż samuraie. Najgorzej jest zapewne do okolo 50 ,bo wolfy bardzo bolą. Na dodatek na dzień masz 10taskow. Byly propozycje o anulowaniu taska (znajdź temat w zaakceptowane, jestem na Tele to nie dam linka)
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Gość Pią Gru 25, 2015 2:43 am

Co do niektórych rzeczy się zgodzę a co do niektórych nie.

Exp jest dobry według mnie, po prostu wbiłeś 50 lvli w parę minut na sagach dlatego ci się wydaje że tak wolno leci, ja grając max 2h na dzień nie expiąc cały czas na luzie wbiłem 80 lvl Rukia która jest stosunkowo słaba na początku oraz ma bardzo mało hp, miałem średnio 2,2kk expa/h co jest dość duża ilością(inne postacie pewnie będą mieć więcej).

Co do loota, tu się zgodzę, itemki na low lvl są zbyt trudno dostępne, to że Togabito soul trudno dropnać jest według mnie okay bo to jednak bardzo dobry soul, to samo z hell, destroyed shinigami etc, no ale jeżeli pirate soula muszę dropić wbijając 50 lvli na piratach to troszkę przesada.

Co do sag, częściowo się zgodzę, na początku exp był zdecydowanie za duży(pewne 3 osoby testowały to w ostatni dzień bety i nie zauważyły iż za sagi dostali 20 lvli na 2k lvlu ale to szczegół) lecz teraz jest zbyt mały, ja bym dał mniejwięcej 30%-50% tego co było, czyli zamiast 5kk za zarakiego było by 1,5kk/2,5kk coś między tym co nie jest małą ilością był by to fajny bonus.

Co do banów, Soul już itak poszedł wam na rękę, można mieć auto heal, auto haste, poprostu masz sam chodzić oraz atakować, z czego i tak przed banem zawsze się pytam czy "jestes" jeżeli jesteś przy kompie to odpisujesz i ja osobiście wtedy bana nie daje(nie wiem jak Soul), więc chyba nie jest tak źle, jeżeli już był ktoś na tyle głupi żeby puścić "afk bota" to przykro mi ale nie jest to akceptowane, co do zwiększających się kar, to jest to średni pomysł, kara zwiększa się na konto czy postać? Po jakim czasie kara się zmniejsza? Jest dużo niewiadomych oraz tylko by to komplikowało sprawę.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Logan Ten Fajny Pią Gru 25, 2015 2:57 am

Dla niektórych może być i dobry, ale nadal, ten ots jest 4fun. Przyznam, na expie x4 za szybko się wbijało, ale na expie x2 fajnie by się expiło. Niektórzy mogą myśleć, że za szybko, bo parę osób już ma ten 100+lv, ale większość to zasługa "saga exp eventu".

Yup, też nie miałem na myśli, żeby te dobre souly latały po całej Karakurze, bo za każdego mobka by leciały, tylko te słabsze kończące się na stone soul/bakkouto soul.

Nawet te 30% będzie dobre. Chociaż 35-40% byłoby idealnie. Poza tym, trzeba brać pod uwagę to, że sagi robi się w kilku, zaczynając we 2, kończąc w 7. A jeżeli ma to tak wyglądać, że tyle osób męczy się o milion expa, to tak nie za bardzo mi się widzi. ;x

Fakt, poszedł na rękę, ale są ludzie tacy, że dostaną tego bana na 2-4 dni i wtedy w ogóle nie zawitają na ots'ie, a coraz więcej takich ludzi, sam dzisiaj z 5 takich osób widziałem. :v
Logan Ten Fajny
Logan Ten Fajny
VIP
VIP

Nick in game : Logan
Liczba postów : 100
Reputation : 5
Join date : 03/11/2015
Age : 26

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Admin Pią Gru 25, 2015 11:32 am

1. Uważam, że teraz exp jest jak najbardziej okey.
2. Te osoby musiały mieć naprawdę pecha, tak jak napsiał juz wcześniej Cosiek, perły ładnie lootają.
3. Nasz OTS zawsze prowadził ostrą politykę Anty-Bot, i tak na bardzo dużo wam pozwalamy. Co do wczorajszych banów- 24h naprawdę mało. Co do regulaminu, przy akceptowanym przez was regulaminie podczas zakładania konta jest i było napisane, że za bota (w rozumienie bot za ciebie expi) można dostać do 31 dni bana. Mogą to być lżejsze kary, np. na początek 7 dni, po którymś złapaniu 31dni.
Co do graczy, którzy nie wrócą na serwa po 7 dniach bana - dobrze, ja chce na serwie graczy a nie botów, dla mnie bot to nie gracz.
4. Co do sag, dobrze, zwiększę exp'a ale nie liczcie na jakiś wielki wzrost.

Pozdrawiam,
Soul
Team Anime Story.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Przemyślenia Logana pt. 2 Empty Re: Przemyślenia Logana pt. 2

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach