Sado czyli genialna koncepcja tanka

2 posters

Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Souli1700 Nie Gru 13, 2015 1:08 am

Witam po długiej przerwie ponownie zaglądam na ots widzę,że dużo się zmieniło i jestem świadom jak wiele wysiłku zostało włożone w rozwój WoBa jednak koncepcji Sado nie mogę przeżyć.
Sado jest tankiem i rola odpowiada mniej więcej Zarakiemu (moim zdaniem również renji powinien być tankiem ma to swoje uzasadnienie w anime oraz mandze ale mniejsza o to).Jak wiadomo rolą tanka jest blokowanie jednak,że tank powinien posiadać znaczący dmg z ataków podstawowych i nie wiem jak to się dzieję ale na 100 lvl sado z początkowym eq nie wyciąga więcej obrażeń niż 200-300 rozumiem,że dps powinien bić więcej no ale taki Ishida na lvl 100 ciska po 1,5-2,5k co oznacza,że sado musi polegać na spellach bo bije znacznie więcej niż z podstawowych ataków nie wiem czy to BUG czy tak wyszło ale od używania spelli do expa są magowie i Druci(Idealny balans jest oczywiście nie możliwy i zawsze ktoś będzie narzekał,pewnie wielu powie "skoro Sado ci nie pasuje to zmień postać" ale chodzi o to by każda postać była GRYWALNA).Ja nie wymagam cudów ale ten 1k dmg to takie minimum tyle daje rade wydusić Tosiek na 100 lvl. Proszę więc o rozważenie tego Problemu bo nie uśmiecha mi się pomysł sado MAGA.Pozdrawiam Falcon
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Gość Nie Gru 13, 2015 3:17 pm

Według plików Sado ma czwarty największy dmg z łapy w grze, oczywistym jest żeby zadawać dmg z łapy trzeba mieć dobre skille oraz broń, to że 100 tosiek bije 1k to nie jest porównanie, może ma broń +10 z innej postaci?

Jeszcze tylko dodam iż Toushiro w plikach na transie na 80 lvl dmg z melee ma 2.2x a Sado 2.6x.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Souli1700 Nie Gru 13, 2015 3:56 pm

Merlase napisał:Według plików Sado ma czwarty największy dmg z łapy w grze, oczywistym jest żeby zadawać dmg z łapy trzeba mieć dobre skille oraz broń, to że 100 tosiek bije 1k to nie jest porównanie, może ma broń +10 z innej postaci?

Jeszcze tylko dodam iż Toushiro w plikach na transie na 80 lvl dmg z melee ma 2.2x a Sado 2.6x.

Tu nie chodzi o twoje przeliczniki tylko o koncepcje zresztą 4 największy ? to powinno wyglądać tak
Zaraki,Sado,Ichigo,Grimjow,Ishida ale nie mnie się w to mieszać.Sado nie powinien być magiem...A tosiek o który mówiłem miał broń z duszy hollow spider.Zresztą dużo się nie zmieniło odpowiedzi od cb mnie nie zadowalają bo zawszę bronisz swojego świetnego balansu zamiast słuchać co gracze mają ci do powiedzenia.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Gość Nie Gru 13, 2015 4:02 pm

Zauważ że to jest twoja koncepcja, a nie moja.
Ja chciałem żeby Grimmjow miał najwiekszy dmg z łapy, potem ma Ishida(co sie prawdopodobnie zmieni jak pewna rzecz zostanie naprawiona) Potem Zaraki i Sado i tak też w tej chwili jest.

Wcześniej każdy narzekał że Sado nie da się grać na początku bez broni, to dostał dmg z spelli to teraz też jest niedobrze, niestety ale niemożliwe jest żeby każdy był zadowolony, co nie zmienia faktu że więcej osób narzekało na to iż Sado tylko z łapy bije a nie ze spelli więc to zmieniłem.

Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Souli1700 Nie Gru 13, 2015 4:39 pm

No faktycznie nie mogło dać się grać skoro nie miał ani tego ani tego ... Teraz ma chociaż dmg ze spelli ale to nie zmienia faktu że jest źle.Problem leży w rozgrywce na niskim poziomie Postacie powinny mieć większy dmg na niskim lvl i mniejsze przyrosty za transy(chodzi tu o dmg z łapy) wtedy wilk syty i owca cała.W tej chwili wygląda to tak,że bez many nie da się ubić stworka a sado 100lvl i 15 mlvl ma taki sam dmg ze spelli jak Tosiek z 85mlvl na 140 lvl nonsens.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Cosiek Nie Gru 13, 2015 4:40 pm

Ja bym bardziej porozmyślał nad sprawą tanka ,a bardziej chodzi mi o Defence i Reiatsu Defence. Czy te skille wgl cokolwiek dają? Czy Sado, Zaraki jako tanki faktycznie otrzymują bazowo (mają jakieś lepsze przeliczniki z def i rdef ,czy też sami w sobie więcej defense i armor) mniej dmg? Jakoś tego specjalnie nie widać. Tanki jedynie z tego że mają więcej hp i jakiegoś heala z 30s cd który leczy faktycznie dużo ,lecz ich normalne heale (szczególnie mówie tu o Sado, Zaraki ma jakieś własne więc nie wiem po ile sie heala) leczą mało. Niby tank ,ale tak naprawde tylko z Inoue.

Przy okazji jak już zostało wspomniane jak to wygląda po kolei z dmg z broni to proponuje zaaktualizować te statystyki na stronie i jak mi się zdaje to nie tylko w przypadku broni się zmeniało (aktualnie to wygląda jakby: sado>zaraki/ishida>grimmjow/ichigo....). Informacje o Health i Reiatsu są zbędne ,bo to widać w przyrostach, zamiast tego przydało by się np. moc healów.
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Sado czyli genialna koncepcja tanka Empty Re: Sado czyli genialna koncepcja tanka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach