[Nowa profesja] Nelliel Tu Odelschwanck

2 posters

Go down

[Nowa profesja] Nelliel Tu Odelschwanck Empty [Nowa profesja] Nelliel Tu Odelschwanck

Pisanie by Goku Final Wto Wrz 08, 2015 6:21 pm

Witam. Nie wiem czy był już taki temat, w każdym razie, nie znalazłem go. Tak jak w nazwie, moim pomysłem jest nowa profesja Nel Tu. Cechowałaby się ona nieco słabszym zanjutsu i health niż Grimmjow, ale dzięki temu byłaby lepsza w reiatsu i reiatsu lvl. Co do grafik profesji, to mogę się tym zająć. Jeżeli potrzebne są jakieś moje prace do pokazania, to z chęcią udostępnię link na forum dbl'a, w którym są one ukazane. W każdym razie, liczę iż mój pomysł wejdzie w życie.
Goku Final
Goku Final
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Astlon
Liczba postów : 3
Reputation : 0
Join date : 07/09/2015
Age : 29
Skąd : się wziąłem?

Powrót do góry Go down

[Nowa profesja] Nelliel Tu Odelschwanck Empty Re: [Nowa profesja] Nelliel Tu Odelschwanck

Pisanie by Admin Wto Wrz 08, 2015 7:12 pm

Witam, aktualnie nie wprowadzamy żadnych nowych postaci. Wiem, że każdy chciałby mieć swoją ulubioną postać w grze niestety na tym poziomie gry nie jesteśmy w stanie ich wprowadzić. Powód? Bardzo prosty, mamy bardzo dużo roboty z innymi rzeczami, m.in z balansem aktualnych postaci, wprowadzeniu nowych spelli i transów, doatkowo dochodzą respy, mooby itd. Aktualnie chcemy skupić się na ogarnięciu serwa do poziomu officjala, potem będziemy wprowadzać nowe postacie i to masowo!
Pozdrawiam,
Soul
Team Anime Story
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach