Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc

2 posters

Go down

Czy pomysł wam się spodobał

Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Vote_lcap33%Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Vote_lcap67%Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 3
 
 

Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Empty Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc

Pisanie by Derreroic Wto Sie 18, 2015 12:58 pm

Witam. Mój pomysł jest następujący. Usunięcie wymagań pacc ze spelli ale za to zwabienie graczy innimi opcjami takimi jak: większe expowiska z dostępem tylko dla PACC, ulepszone taski (większa liczba pointów, dodatkowe nagrody typu pare cc bądź ewentualnie opcja bonusowego expa np 20% expa z zabitych potworów).

Kwestia techniczna:
Znawcą nie jestem jednak z tego co wiem, można ustawić npc tak, żeby lepsze opcje dawał graczą z PACC. Jeżeli nie będzie takiej możliwości to proponuje zrobić osobnego npc np w Soul Society postawić Genryūsai'a. Zdaje sobie sprawę, że rozwiązanie z osobnym npc raczej by wymagało osobnego systemu tasków więc nie oczekuję, że nawet jak pomysł się spodoba to zostanie wprowadzony szybko.

PS: Mi to tam osobiście lotto, ale znam parę osób które tylko dla samego spella pacc'a nie kupią a część ludzi oleje server jak zobaczy spelle dla pacc'a. Dla własnej informacji pozwolę sobie dodać ankietę, czy pomysł wam się podoba Smile
Derreroic
Derreroic
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Kamyczek
Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 18/08/2015
Age : 30

Powrót do góry Go down

Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc Empty Re: Usunięcie wymagań pacc ze spelli i propozycja udogodnień dla graczy Pacc

Pisanie by Admin Czw Sie 20, 2015 2:34 pm

Ankieta wypadła na NIE wiec pomysł odrzucony
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach