Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto

2 posters

Go down

Should we be able to smelt Exiled Zanpakuto for steel?|||Czy powinniśmy móc przetopić Exiled Zanpakuto na stal?

Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Vote_lcap86%Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Vote_rcap 86% 
[ 6 ]
Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Vote_lcap14%Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 7
 
 
Poll closed

Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Empty Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto

Pisanie by Arbuzer Pią Sie 07, 2015 10:41 pm

Cześć! Wpadłem dziś na pomysł. Tak jak już widać w temacie, jest nim możliwość przetapiania Exiled Zanpakuto na stal. Takie mieczyk sprzeda się za porządną cenę, ale niestety coraz mniej ludzi chce to kupić. Bronie z dusz możemy łatwo sprzedać NPC, poprzez przetopienie ich na stal, dlaczego więc nie możemy zrobić tego samego z bronią, która nie została zamieniona za duszę? Myślę że słuszną ilością stali za ten miecz byłoby coś w granicach 6/8. Nie jest to wiele, ponieważ 1/4 ilości stali równa się naszemu zarobkowi w CC. W takim przypadku, przy 6 stali, mielibyśmy 1,5cc za miecz, a przy 8 stali, 2cc za miecz. Ludzie kupują to w cenie nawet do 20cc, także myślę że taka symboliczna kwota pieniędzy byłaby w porządku. Jakie jest Wasze zdanie? Proszę głosować Smile


Hello! Today an idea crossed my mind. As you can already see in the topic, the idea is a possibility to smelt Exiled Zanpakuto for steel. That sword can be sold for a cool price, but sadly increasingly less people want to buy it. Weapons from souls you can sell to NPC, by smelting them for steel, why then can't we do the same with weapon, that wasn't exchanged for soul? I think that fine amount of steel for this sword could be something like 6/8. It's not much, as 1/4 of amount of steel is equal of our profit in CC. In that case, with 6 steel, we would have 1,5cc per sword, and with 8 steel, 2cc per sword. People buy it even for 20cc, so I think that this symbolic amount of money would be good. What's your opinion? Please vote Smile
Arbuzer
Arbuzer
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Axebuz
Liczba postów : 23
Reputation : 7
Join date : 30/07/2015

Powrót do góry Go down

Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto Empty Re: Przetapianie Exiled Zanpakuto/Smelting Exiled Zanpakuto

Pisanie by Sami Life Wto Sie 11, 2015 12:53 pm

Jestem za, dobry pomysł.
Sami Life
Sami Life
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Dipers
Liczba postów : 17
Reputation : 2
Join date : 23/07/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach