Outfit Byakuyi, różowe tornada

Go down

Outfit Byakuyi, różowe tornada Empty Outfit Byakuyi, różowe tornada

Pisanie by Greav Nie Sie 02, 2015 4:12 pm

Nwm czy to tylko moje zdanie, ale uważam że outfit Byakuyi wygląda okropnie. Jestem jedną z tych osób którzy bardzo dużą uwagę poświęcają na wygląd postaci w końcu będę się na nią gapił przez następne kilkadziesiąt godzin, prawda? Nie jestem ekspertem w dziedzinie grafik "tibijskich" więc nie wiem na ile mój pomysł jest do zrobienia, ale raczej nie powinien sprawić większych kłopotów bo ten rdzeń postaci został by taki sam.
Przechodząc do rzeczy, dobrze by było trzymać się jednego fryzu bo teraz to wygląda na odpierdziel. Teraz jest 2 transy fryz taki sam, potem 2 transy inny, 1 powrót do poprzedniego,1 znowu powrót. Ja proponuje fryz z tą białą ozdobą na głowie, a co do ogólnego wyglądu transów mogło by to  wyglądać tak

1 Level - tak jak toshiro, czyli bez haori (białego płaszczyka) +ewentualnie schowana katana przy pasie

30 Level - zostawił bym tak jak jest, z wyjątkiem tych piorunków bo wyglądają dziwnie

80 Level - jak 30 tyle że z wyciągniętą kataną

150 Level - jak 80 tyle że bez ostrza, sama rękojeść i pochwa +te farfocle co latają wokół Inoue na 300lvl (nie wiem jak to się nazywa, pewnie zaraz ktoś mądry mnie doinformuje Razz)

150 Level - ogólnie pomysł z tymi dwoma mieczami w dłoniach jest fajny, ale te za plecami psują cały efekt, poprostu bym je usunął, ta krew tez tak jakoś się gryzie


300 Level - niema się do czego przyczepić, dobrze wygląda i tyle. Jedyne co to tylko te włosy o których wspomniałem na początku[/b]

I to by było na tyle. Czy podobał by wam się taki Byakuya? A może byście coś zmienili/dodali, dajcie znać co myślicie.
Ja w tym czasie ide expać Very Happy Nara

PS W trakcie pisania przypomniało mi się o tych wkurzających różowych tornadach przy jego spellach, ich animacja trwa zdecydowanie za długo...
Greav
Greav
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Greav
Liczba postów : 1
Reputation : 0
Join date : 24/07/2015

Powrót do góry Go down

Outfit Byakuyi, różowe tornada Empty Re: Outfit Byakuyi, różowe tornada

Pisanie by Gość Nie Sie 02, 2015 4:21 pm

Mi się szczerze wszystkie transy od Byakyui podobają, na początku ma białą ozdobę we włosach bo w anime tez ją miał w później podczas walki ją stracił. Co do animacji, niektóre jego spelle mają specjalne efekty dlatego animacja jest dłuższa, nie każdy z tych efektów jest teraz w grze dlatego niektóre animacje są długie i wydają się nie potrzebne.

P.S. Z tego co pamiętam to dojdą nowe grafiki więc może i u Byakuyi się coś zmieni.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach