Boty/bocenie

4 posters

Go down

Boty/bocenie Empty Boty/bocenie

Pisanie by pojemnosc2400 Pią Kwi 24, 2015 8:13 pm

Witam,

Jak każdy wie, serwer jest obecnie w becie, co oznacza, że po zakończeniu testów czeka nas reset postaci itp.
Chciałbym więc zasugerować, by w tym testowy stadium serwera, przymknąć oko na boty.
Sam jestem ich ogromny przeciwnikiem, i jak najbardziej jestem za tym by było to tępione może nawet i tak jak na dblu.
Ale przechodząc do rzeczy. Może być trochę szkoda poświęcać czas na półafk/półaktywne trenowanie, albo na aktywne grindowanie lvla biorąc pod uwagę, że nieunikniona jest strata czasu na to poświęconego.
Dlaczego więc nie pozwolić wytrenować się na bocie, i zdobyć lvla na bocie?
Plusem takiego zabiegu jest to, że z lepszymi skillami oraz levelem, najzwyczajniej w świecie łatwiej jest podjąć się jakiegoś questa, a co za tym idzie łatwiej jest wszystko sprawdzić/przetestować i wyłapać jakieś np. właśnie bugi.

Pozdrawiam.
pojemnosc2400
pojemnosc2400
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Top Secret
Liczba postów : 26
Reputation : 1
Join date : 23/04/2015

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Admin Pią Kwi 24, 2015 9:10 pm

Jeżeli boty będą zgłaszały błędy to mogę na to przystać aczkolwiek wydaję mi się, że żaden bot takiej f-cji nie posiada.
Pozdrawiam,
tępiciel botów,
Soul
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Souli1700 Pią Kwi 24, 2015 10:12 pm

nie taki znowu tępiciel ale dobrze,że się starasz wysyłać boty do piwnicy Very Happy
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by pojemnosc2400 Pią Kwi 24, 2015 10:24 pm

Tępić boty jak najbardziej. Nie zapominajmy mimo wszystko, że jest to beta, a beta też się swoimi prawami rządzi. Po co być aż tak rygorystycznym?
W becie bot może posłużyć jako narzędzie które pomoże nam w grindzie itp, a my będziemy mogli zająć się testami questów, tasków.
To bardziej miałem na myśli.
Jak wspomniałem, to tylko taka mała sugestia.

Pozdrawiam.
pojemnosc2400
pojemnosc2400
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Top Secret
Liczba postów : 26
Reputation : 1
Join date : 23/04/2015

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Souli1700 Sob Kwi 25, 2015 12:25 am

Na bror(inny ots bleach by shire) na czas testów wprowadzony był system afk który sprawiał,że boty nie były graczom potrzebne po prostu można było zostawić postać i zajmować się innymi ważnymi sprawami jak np nauka na prawo jazdy czy też przygotowaniem do wykładu z układów zapłonowych firmy bosch etc etc dodam tylko,że ten system był tylko i wyłącznie aktywny w strefach trainingu i mimo,że miał wiele wad jak np stado afk a graczy aktywnych może z 10 to jednak nikt nie bocił.Nielegalne oprogramowanie kategorycznie nie,ale coś takiego mogło by być bo w sumie do update nie ma co robić w pvp nie da się zabijać pomimo całego waszego balansu questów nie ma taski to zgroza a tak chociaż człowiek by miał satysfakcję że ma ładne cyferki w statystykach i trochę czasu na rzeczy ważniejsze.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Admin Sob Kwi 25, 2015 7:38 am

Powiem wam tak, jeżeli gracz stoi i widać i że stoi na tym bocie bo spami cały czas potakmi i rei down jak oszalały albo expi na bocie (to serio widać) to nie mogę przejść obok tego obojętnie. Kary i tak są lekkie bo tylko wsadzam do więzienia z którego i tak zazwyczaj wcześniej wypuszczam. Jeżeli chodzi o to, że można stać na afku i gracze nie używają bota- głupota, rei lvl sam się nie wbije. Jeżeli gracze będą ustawiać bota ruszającego się raz na 5min i raz na min używającego rei down to ja się nawet bym nie zorientował że on ma bota, zresztą nawet by to mnie nie interesowało.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Souli1700 Sob Kwi 25, 2015 10:26 am

Zrozumiano Very Happy
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Arn Nie Kwi 26, 2015 2:50 am

Nie oszukujny sie lecz nastały czasy botów 3/4 ludzi ich używa lecz tak hak mówił Soul jest on uzyty z głową to nawet sie nie zorientujemy. Natoniast moje zdanie jest takie jezeli kuz uzywacie bota i jestescie przy tym komputerze to oko moje moze byc zamknięte ale jak pisE do kogos przez 3 min hi hello itp i jest cisza to przykro mi ale leci ban. Zazwyczaj godzinowy.

Pozdrawiam.
Arn
Arn
VIP
VIP

Nick in game : Arn [Admin
Liczba postów : 91
Reputation : 2
Join date : 24/12/2014
Age : 34
Skąd : Włocławek

http://wobota.no-ip.org

Powrót do góry Go down

Boty/bocenie Empty Re: Boty/bocenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach