Mission impossible aka hell soul

2 posters

Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Souli1700 Sro Kwi 22, 2015 1:48 am

Pan Merlase oraz Pan Nanika podobno dokonali tego w 6 godzin cóż mnie zajmuje to już prawie tydzień po 5-6 godzin dziennie i wciąż po soulu ani śladu (pragnę tylko zauważyć,że drop rate jest razy 3) i pomimo,że resztę hell setu dropłem już ponad 3x to po soulu ani śladu .Nie wiem jak bardzo drop rate został obniżony po "wyczynie" Naniki i merlase ale prosił bym o podanie % szansy na drop tego itemu o ile zmieszczą się tu zera po przecinku...z czystej ciekawości ponieważ nieważne jak mała by nie była jeżeli przekracza 0 mam zamiar to wydropić
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Admin Sro Kwi 22, 2015 6:46 am

Oj Merlase i Nanika też parę dni te Kushanady męczyli. Drop Hell Soula jest rzeczywiście cholernie mały ale jest to zabieg specjalny, po update (ostatnio za często chyba używam tego sformuowania) pojawią się minibossy i nowe questy i zdobycie Hell Soula będzie bardziej możliwe, aczkolwiek nie oszukujmy się, na najlepszą broń na serwie trzeba sobie zapracować.
Pozdrawiam i przepraszam za liczne niedogodności na serwie,
Soul

Ps Specjalnie dla Ciebie pomyślę nad jakimś konkursem w którym do wygrania będzie Hell Soul.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Gość Sro Kwi 22, 2015 10:32 am

Nanika nigdy nie dropnal hell soula + ostatnio byl konkurs na hell soula organizowany przez Arna.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Souli1700 Sro Kwi 22, 2015 10:33 am

Okey wszystko jest wporządku tylko2 sprawy:
-Skoro mer i nanika tak się "namęczyli" to po co potem obniżaliście droprate.
-Nie potrzebuje konkursu skoro to dropi to ja to dropne.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Souli1700 Sro Kwi 22, 2015 10:35 am

Merlase napisał:Nanika nigdy nie dropnal hell soula + ostatnio byl konkurs na hell soula organizowany przez Arna.

Kiedy ten konkurs był ? chyba nie masz na myśli tego który był parę dni temu? bo tam tego hellsoula nikt nie dostał + dusze które dropły nie zostały wymienione bo nie ma do tego npc.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Gość Sro Kwi 22, 2015 10:36 am

Z tego co kojarze to drop rate hell eq zostal zmniejszony o hell soulu nigdy nie bylo mowy zeby drop rate obnizany, przy okazji mi dropniecie hell soula zajelo 4 dni po ~12 godzin dziennie. Droplem jednego hell soula bijac je masowo po 5-6 bo expilem w party z Nanika.(tez solo wtedy wolniej po 2-3 na raz max i ostroznie).
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Gość Sro Kwi 22, 2015 10:37 am

Souli1700 napisał:
Merlase napisał:Nanika nigdy nie dropnal hell soula + ostatnio byl konkurs na hell soula organizowany przez Arna.

Kiedy ten konkurs był ? chyba nie masz na myśli tego który był parę dni temu? bo tam tego hellsoula nikt nie dostał + dusze które dropły nie zostały wymienione bo nie ma do tego npc.
Wlasnie o ten konkurs mi chodzi + znam 1 osobe ktora dostala z tego hell soula bo mi sama pokazywala i sie pytala gdzie wymienic, niektorych souli nie da sie wymienic to prawda co nie zmienia faktu ze ktos hell soula dostal, nicku nie podam bo osoba nie chciala sie tym chwalic zeby nie dostac hunta.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Souli1700 Sro Kwi 22, 2015 10:39 am

tak z pewnością tak było nie wnikam już mówiłem nie potrzebuje konkursu ... ja to dropnę. Chociaż myślę sb,że prędzej wbije 1000 lvl
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Gość Sro Kwi 22, 2015 10:43 am

Ja nie mowie ze masz uzywac konkursu zeby dostac hell soula, chodzi mi tylko o to ze ja wcale nie droplem tego w 6h tylko tez sie z tym meczylem i szczerze o obnizeniu drop rate hell soula nie slyszlalem, wiem tylko ze droprate hell arma, legow i helmetu zostal zmniejszony. Ogolnie przed resem i po resie droplem hell soula w podobnym miejscu(stawiam ze to bez znaczenia ale zawsze taki fun-fact) droplem go w gornym tp tak jak masz droge na anhi(tam jak masz te gory) wiem ze inny zaraki co mial lvl 210 tez dropnal hell soula tam na poczatku ^^.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Admin Sro Kwi 22, 2015 12:02 pm

Tak jak Merlase mówi, loot rate na hell soula nie był zmniejszany, zmniejszany był loot na hell eq.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Mission impossible aka hell soul Empty Re: Mission impossible aka hell soul

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach