Bronie

3 posters

Go down

Bronie Empty Bronie

Pisanie by Tatsuya Czw Kwi 09, 2015 10:50 pm

Witajcie,
Mój pomysł polega na tym, żeby stworzyć więcej broni, które będą lotały z niektórych potworków, a żeby zdobyć duszę to powinniśmy się troszkę nalatać. Moim zdaniem bronie za dusze powinny być jakby takim rarytasem na serwie, te bronie powinny być troszkę silniejsze od broni lotających z mobków lub po prostu zadawać jakieś obrażenia od żywiołów. Myślę, że ten pomysł umiliłby expienie na serwerze oraz urozmaiciłby handel na serwerze.

Pozdrawiam
Tatsuya
Tatsuya
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Yusuke
Liczba postów : 61
Reputation : 15
Join date : 30/12/2014
Age : 24
Skąd : Soul Society

Powrót do góry Go down

Bronie Empty Re: Bronie

Pisanie by Admin Pią Kwi 10, 2015 8:25 am

Nie do końca zrozumiałeś po co są dusze na serwie. Nie są one po to, żeby się nalatać z wymienianiem, chodzi o sprostowanie giełdy na serwie (ale ładnie napisałem). Ogólnie chodzi o to, że większość postaci walczy mieczem, miecze więc są najbardziej pożądane, skoro jest popyt to i ceny rosną, z drugiej strony Shin Shin Rikka używa tylko Inoue, co za tym idzie spinki będą pożądane tylko przez graczy grających Inoue więc przez małą ich część dlatego więc ceny spinek spadną, będą one wręcz wyrzucane (wiem, że aktualnie handel wśród 10 graczy nie istnieje ale na officjalu mam nadzieję będzie inaczej). Dlatego właśnie do wyrównania tego wszystkiego stworzyliśmy Soule! W zamiarze gracze mieli by handlować Soulami a nie samymi broniami. Wiadomo, że duża część graczy będzie sprzedawać swoje stare bronie, które na dodatek mogą być na + co trochę odkształca giełdę ale tego niestety nie da się wyrównać.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Bronie Empty Re: Bronie

Pisanie by Adaks Pią Kwi 10, 2015 7:12 pm

@Tatsuya Jeśli dropniesz soula z Soula, to wtedy staniesz się tryhiberyliarderem i bedziesz mógł zniszczyć ekonomie gry na kawałki pierdyrialentne.

@Soul Według mnie, żeby tak było dusze powinny stać się mniej dostępne, albo na przykład, będzie można dropic wykałaczki, spinki, rekawiczki i łuki, ale będą one słabsze od tych za duszyczki.
Bandit Sword ( 10.atk ) Bandit Soul Sword ( 20.atk ), coś w ten deseń.
Adaks
Adaks
VIP
VIP

Nick in game : Adaks
Liczba postów : 112
Reputation : 10
Join date : 22/12/2014
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bronie Empty Re: Bronie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach