Super Upgrade Stone

2 posters

Go down

Super Upgrade Stone Empty Super Upgrade Stone

Pisanie by nanika Wto Lut 10, 2015 1:25 pm

Wiem, że planujecie dać te stony na pacc jak będzie oficial, ale są bety i ktoś może by chciał się pobawić w upgradowanie na +10. Obecnie zdobycie kasy jest dość ciężkie, zwykły upgrade ston kosztuje 10cc przy czym ja wydałem z około 150cc i dalej mam exiled zanpakuto +3.

Proponuje dodać questa na super upgrade stona, abo dodać do tasków jako nagroda, może wtedy będzie ktoś taski wykonywał bo obecnie się nie opłaca. Można też dać z dalszych sag jako nagroda, albo 5% szans na dropniecie super upgrade stona z sag.
Tym sposobem można też ożywić handel, taki super upek można sprzedać za 30cc albo i 40cc co sprawi, że gracze polecą dropić itemy i sprzedawać u npc by kupić taki ston od kogoś.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Super Upgrade Stone Empty Re: Super Upgrade Stone

Pisanie by Admin Wto Lut 10, 2015 1:42 pm

Quest na pewno się pojawi i to zapewne nie jeden. Niestety nie za szybko ponieważ szykujemy się do większego update (m.in klienta) ale by to nastąpiło potrzeba trochę czasu, ale postaram się dodać jakiś quest na s.upgrade stone.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Super Upgrade Stone Empty Re: Super Upgrade Stone

Pisanie by Admin Czw Lut 26, 2015 8:25 am

Postanowiłem, że trochę s. upgrade stone będzie dropiło z mini bossów. Więc będą dość powszechnie dostępne. Jakiś quest też się wymyśli.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Super Upgrade Stone Empty Re: Super Upgrade Stone

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach