Warzony?

+2
Inoue San
Arn
6 posters

Go down

Warzony? Empty Warzony?

Pisanie by Gość Sro Sty 21, 2015 6:32 pm

Witam,
Dzis chcialbym wam zaprezetowac moj pomysl na zrobienie cos z nudami na servie.
Chcialbym zaproponowac cos typu “Warzones” w rl tibi, oczywiscie bylo by dosc duzo roznic ale tak jak ja sobie bym to wyobrazal opisze w tym temacie.
Mozna by bylo zrobic 3 lub wiecej zony z danym typem potworkow, naprzyklad 1 zona normal world/seiretei 2 zona hueco mundo 3 zona hell.
W kazdej z zon byly by bardzo silne potworki, expienie tam samemu powinno byc trudne lecz loot powinien byc dobry. Dojscie samemu do samego konca zony powinno byc praktycznie nie wykonalne.
Na koncu kazdej zony byl by Boss zony, po pokonaniu bossow wszystkich zon moglibysmy wchodzic do kazdej z zon wedlug uznania, lecz aby znow walczyc z bossami musimy wykonywac zony od 1 do 3.
Innymi slowy gdy juz raz ubilismy kazdego bossa to od teraz mozemy expic w kazdej z zon wedlug uznania, lecz jezeli chcemy znowu walczyc z bossami musimy najpierw pokonac bossa pierwszej zony potem drugiej etc.
Innym pomyslem bylo by zrobienie 10 zon, po 1 dla kazdego czlona espady I na koncu czekala by nas walka z bossem “espady”.
W zonach moze znajdowac sie wiecej graczy/teamow, lecz w pokoju z bossem moze znajdowac sie tylko 1 team, naprzyklad gdy gracz ktory jest w party wejdzie do pomieszczenia z bossem to kazdy kto jest z nim w party takze moze tam wejsc, lecz ktos spoza party juz nie moze dzieki temu mozna by bylo walczyc o wstep do bossa, ale oczywiscie zeby nie bylo tak ze ktory team pierwszy wejdzie do tp ma bosa dla siebie to portal do bossa staje sie aktywny raz na dzien o danej porze, naprzyklad o 20:00, dzieki temu teamy wiedzialy by kiedy maja sie zebrac I walczyc o wstep do bossa, do tp nie mozna bylo by wejsc z skullem, zeby tez walka o wstep do bossa nie trwala wiecznie to naprzyklad od 19 gdy umrzemy w zonie nie mozemy znow do niej wejsc, I tak do czasu az boss zostanie pokonany lub do nastepnego server save/restart serva etc. Za zabicie kogos w zonach nie wbijalo by sie unjustified fragow I tutaj do ustalenia czy osoba ktora padla w pvp w zonie powinna normalnie tracic lvl etc czy tez nie, ale jak napisalem to juz do omowienia.
W kazdej z zon zabawa zaczynala by sie odnowa lecz o innym czasie, naprzyklad w zonie 2 teleport do bossa byl by aktywny o 20:30 a w zonie 3 o 21, zasady byly by takie same, lub mozna to tez urozmaicic oraz w kazdej z zon dac inne zasady co do wchodzenia do pokoju z bossem.
Za pokonanie wszystkich 3 bossow w 1 dniu dostawalo by sie “token/item” ktory mozna wymienic u specjalnego npc na inne itemki, naprzyklad za 10 tokenow mozemy dostac hell soula, lub jakis nowy itemek ktory byl by dostepny tylko od tego npc.
Dodatkowo kazdy boss mialby jakis unikalny I bardzo rzadki loot, lecz tutaj jest dosc ciezka czesc, kazdy gracz ktory bije bossa musialby miec swoj wlasny loot(nie wiem czy adminom uda sie to zaimplementowac lecz jest to dosc wazne). Wydaje mi sie ze dzieki temu server moglby stac sie bardzo popularny poniewaz bylo by o co walczyc oraz bylo by co robic na serverze. Dzieki temu ozywilo by sie takze trade, kazdy chcialby kupic tokeny, oraz itemki z bossa. Itemki z bossow mogly by byc takze tylko dla danych postaci czyli boss dropil by naprzyklad x roznych armor I kazdy armor dla osobnej postaci, naprzyklad dla rukii jakis bonus do mlvla, ewentualnie z bossa mogly by dropic jakies “super upgrady” typu +5 mlvl etc., dzieki temu skompletowanie eq bylo by duzo trudniejsze dzieki czemu zawsze bedzie cos do roboty.
Tutaj pojawia sie polaczenie z moim drugim pomyslem ktory takze zamieszcze na forum, z mobkow/bossow w zonach locily by takze specjalne “czesci”, lecz o tym juz wiecej z drugim poscie.

Nie wiem czy jest taka mozliwosc ale naprzyklad leczenie sie w zonach(tylko pomieszczenie z bossem inaczej walka o wejscie do bossa nie miala by sensu) powinno zostac drastycznie zmniejszone dla kazdej postaci oplucz inoue, dzieki temu miala by ona swoje miejsce na serverze oraz byla by potrzebna do teamu aby mozna bylo wykonac dane zony, jest to jedynie moj pomysl ktory moze zostac zmieniony.
Oczywiscie aby te zony oraz walka o wejscie do bossa mialy sens pvp musialo by zostac zbalansowane, jednak uwazam ze mozna to zrobic pozniej poniewaz no nie ukrywajmy teraz na serverze na wiekszym lvlu nie ma co robic, ostatnie 3 dni spedzilem na trainach poniewaz mam juz full eq z kushand wiec nie mam juz czego locic, a bicie lvla tez mija sie z celem.

Jest to oczywiscie tylko wstepny pomysl, kazdy powinien wyrazic swoja opinie oraz jak wedlug niego powinny wygladac poszczegolne etepy zon.

Post był pisany na komputerze bez polskich znaków, jest on dość długi więc nie chciało mi się wszystkiego poprawiać, uważam ze da się to normalnie przeczytać, jednak jeżeli będą z tym jakieś problemy to poprawie.

Pozdrawiam,
Merlase
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Arn Czw Sty 22, 2015 7:05 am

Witam, uważam, że jest to świetny pomysł, który zajmie w realizowaniu go sporo czasu ale jest w tym przyszłość. Co do bossa i lootow z niego dla każdego gracza to nie powinno być problemu a jak takowy się nadarzy to mam już rozwiązanie. Po pokonaniu bossa cały team może Tp do final roomu i tam mozna ustawić npc który nas nagradza (nas czyli cały team).
Arn
Arn
VIP
VIP

Nick in game : Arn [Admin
Liczba postów : 91
Reputation : 2
Join date : 24/12/2014
Age : 34
Skąd : Włocławek

http://wobota.no-ip.org

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Admin Czw Sty 22, 2015 9:25 am

Ja już mam pomysł jak to zrobić, spoko loko xD Aczkolwiek dużo będzie z tym roboty.
Ogólnie pomysł zaakceptowany, teraz tylko konkrety, jak te zony miałby wyglądać, jakie nagrody, na jakie lvl, jakie moob, jakie bossy. Czekam ^^
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Czw Sty 22, 2015 1:14 pm

Z tego co widze w innym temacie Arn chcialby sprobowac zorganizowac "spotkanie" jutro (piatek 23:01-2015), wtedy moglbym dokladnie wytlumaczyc jak ja bym to widzial, kazdy bedzie wtedy tez mogl dodac cos od siebie, wydaje mi sie to najlepsza opcja.

brak polskich znakow, pisze z miejsca pracy.

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Admin Pon Sty 26, 2015 4:03 pm

Podsumowanie:
do warzona można wchodzić raz na jakiś czas. Za pierwszym razem możemy wejść na dunga raz na 24h, boss też pojawia się raz dziennie. Jak zabijemy bossa to dostajemy "coiny", coiny wymienia się na nagrody. Po jednokrotnym zabiciu bossa (przejściu zony) do zony możemy wchodzić co 3h jednak boss w dalszym ciągu pojawia się raz dziennie.
Na zony są limity lvlowe. Poprzenia zona odblokowuje kolejną.
Nie pamietam jak to było dokładnie, w razie czego skorygujcie.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Wto Sty 27, 2015 1:33 pm

Soul napisał:Podsumowanie:
do warzona można wchodzić raz na jakiś czas. Za pierwszym razem możemy wejść na dunga raz na 24h, boss też pojawia się raz dziennie. Jak zabijemy bossa to dostajemy "coiny", coiny wymienia się na nagrody. Po jednokrotnym zabiciu bossa (przejściu zony) do zony możemy wchodzić co 3h jednak boss w dalszym ciągu pojawia się raz dziennie.
Na zony są limity lvlowe. Poprzenia zona odblokowuje kolejną.
Nie pamietam jak to było dokładnie, w razie czego skorygujcie.

To co wyzej napisales oraz, najlepiej zeby w zonie nie naliczaly sie nam fragi, poniewaz boss ma byc codziennie to kazdy na servie po paru dniach biegal by z rs, chociaz to byla by moze tez szansa dla innego teamu to do omowienia jeszcze.
Boss moze miec tez wlasnego loota, dropilby on bardzo rare I unique items, a za coiny u npc dostawalo by sie troszke mniej rare itemki, oczywiscie tez dobre no ale te ktore loca bardzo rzadko tylko z bossa byly by jeszcze lepsze.
Niemozliwosc wylogowania sie w zonie.
Zona skladala by sie z wielu pieter, ciagle schodzimy w dol I nie mozemy wejsc na gore, dzieki temu nie bylo by stackowania podczas wybijania mocnych potworkow oraz nie mozna by bylo siedziec w takiej zonie caly dzien poniewaz nie mozemy wrocic na poczatek aby czekac na spawn.
Kazda zona miala by temat przewodni, tak jak proponowales.
Zon oczywiscie moze byc wiecej, naprzyklad 1 zona z samuraiami, druga z Shinigami, hollowy, espada, vandereich, bounto, mozna tez zrobic 1 zone z zanpakuto.
Z tego co pamietam to mniejwiecej wszystko.
Tak jak tez proponowales, boss moglby byc za drzwiami ktore otwieraja sie raz na 24h, nie mozna przez nie przejsc z pk I byly by one otwarte przez ~30 min. Wyzszy lvl nie moze wejsc na zone przeznaczona dla mniejszych lvli, tylko 1 raz musial by kazda zone przejsc a potem dostep do zon dla nizszych leveli musialby byc zablokowany, tutaj tez trzeba uwazac zeby bossy z zon na mniejsze lvle nie mial itemkow ktore byly by porownywalnie dobre jak te z high lvl zon poniewaz wtedy to by sie mijalo z celem, ogolnie dobrym pomyslem wydaje mi sie takze zrobienie itemkow z zon takze od lvli, czyli naprzyklad itemki z najlepszej zony mozna zalozyc dopiero na ~400 lvli etc. Ten lvl to tylko przyklad, nie wiem jak exp bedzie szedl po resecie.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z miejsca pracy, wydaje mi sie ze tekst jest do zrozumienia, jezeli tak nie jest to to poprawie gdy wroce do domu.

Pozdrawiam,
Merlase
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Inoue San Pią Sty 30, 2015 7:15 pm

Jestem za pomyslem merlase :)
Inoue San
Inoue San
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Inoue San
Liczba postów : 2
Reputation : 0
Join date : 21/01/2015

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Admin Pią Sty 30, 2015 8:26 pm

A wchodzić można do zona co 3h? Mogę zrobić ew. no-pvp zone.
Okey, to czekam na pomysły dotyczące typów warzone'ów (motyw przewodni), ograniczników lvlowych, bossów i nagród.
Pierwszy warzone: lv 100-200; Samuraie; boss: Leganardy Samurai; nagrody: Legendary Samurai Set (za Coiny?).
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Sob Sty 31, 2015 12:13 am

Wchodzenie do zony co 3h jest ok, ale te zony musza być pvp, jak mamy walczyć o bossa etc jak tam będzie non-pvp xd? Przy okazji byłby to "dodatkowy" exp i szansa na eq wiec silniejszy powinien korzystać, innymi słowami jeżeli umie ubić tego co był tu pierwszy to czemu miałbym tego nie robić?
Motywy i bossy mogę ci wymyślić, itemki też mogę wymyślić, ale nie wiem też ile "legendary" itemkow o których większość nie wie macie zrobione, bo jak ja będę wymyślać to pewnie większość tych itemkow musiała by zostać zrobiona.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Wojtux Sob Sty 31, 2015 1:06 pm

Możesz wymyślać Merlase itemków ile chcesz, ja zrobię tyle grafik ile będzie potrzebnych Wink
Wojtux
Wojtux
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wojtux
Liczba postów : 39
Reputation : 2
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Czw Lut 05, 2015 4:38 pm

Zona numer 1.
Jak wcześniej Soul zaproponował była by to zona z Samuraiami, itemki także zostały już podane.

Zona numer 2.
Shinigami.
Tutaj mielibyśmy Shinigami, było by pare zejść w dół, w każdym zejściu były by normalne mobki które by wyglądały jak Shinigami oraz dodatkowo 1 mocniejszy mobek, na przykład jakiś kapitan lub porucznik. Bossem mógłby być Shigekuni Yamamoto Genryuusai.
Eq które by można dostać z tej zony to ulepszony Shinigami set.

Zona numer 3.
Bounto.
Tutaj na każdym floorze biegał by lalki od Bounto oraz oni sami, w anime nie było ich aż tak wielu no ale jak wiemy jest to ots więc może ich być więcej ^^.
Bossem był by Kariya, w jego pomieszczeniu była by też jego lalka, obaj byli by dużo dzięki czemu potrzeba by dwóch tankow i dwóch healerow.
Eq które by dostać z tej zony to Bounto Soul, można by było ulepszyć dolla tym(tak jak to robimy z konem) byłby on lepszy od Christmas kona.

Zona numer 4.
Hollow.
Tutaj biegał by ulepszone Hollowy, Menosy Grande, Adjuchasy, Vast Lordowie a bossem był by Hollow Ichigo(ten z walki z ulquirora).
Eq które można by było dostać to różne rodzaje Masek, takie które dawały by reiatsu lvl, zanjutsu, strenght etc., dawały by one też reiatsu i hp regen.

Zona numer 5.
Vizardzi.
Tutaj na każdym z pięter biegali by Vizardzi, mogą też biegać ich formy przed tym jak opanowali Hollofikacje, bossem byłby Shinji Hirako.

Z tej zony dropiły by ulepszenia do Masek, dzięki czemu możemy ulepszyć nasze maski, na przykład dodatkowe "Protection all" oczywiście było by parę ulepszeń, każdy mógłby wybrać jakie woli.

Zona numer 6.
Arrancarzy.

Tutaj po mapie biegali by Arrancarzy oraz ich Fraccion. Bossem była by forma po drugim uwolnieniu od Ulquirory.

Tutaj dużo itemków które można dropić naprzykład różne bronie takie jak różne bronie(broń starka dla ishidy, broń harribel można zrobić jako broń dla Inoue, dla Sado trzeba coś wymyślić może to być coś związane z Grimmjowem, no i z mieczami nie było by problemu).

Zona numer 7.
Dywizja 0
Tutaj po floorach biegali by członkowie tej dywizji, nie musi ich być aż tak dużo ale niech maja różne ciekawe spelle etc. Bossem był by Król Dusz.

Tutaj nie do końca wiem jakie itemki, można by zrobić jakieś Army i Bronie od członków tej dywizji.

Zona numer 8.
Vandereich.

Tutaj po floorach biegały by różne rodzaje vandereichow, najlepiej członkowie Stern Ritter, bossem był by Yhwach.

Tutaj też dużo itemków które mogą locić, można zrobić ze to z tej Zony każda postać może otrzymać swoje zanpaktou jako iż vandereichowie mogli kraść Bankaie przeciwników(można zrobić że z tej zony można otrzymać swoja forme bankai zanpaktou, ale wtedy trzeba coś wymyślić dla postaci bez Bankai), z tej zony możemy także locic różne inne itemki, takie jak Armory z vandereichow.

No i ostatnia zona specjalnie dla Soula
The Hell.

Była by to ostatnia zona.
Potwory jakie by tu biegał to zbuffowane Kushandy w dużych ilościach, bossem był by Ichigo po scaleniu się z Kushandami(tak jak w filmie), w Boss roomie także ciągle respiły by się Kushandy,(tak jak w last roomie The Inquisition z rl Tibi z Demonami).

Z tej zony można dostać full seta(także maske oraz Hell Dolla)(itemki powinny być lepsze od Golden Hell Seta)

Myślę że tyle na razie wystarczy, na wszelkie pytania chętnie odpowiem w tym temacie.

P.S. Dokładniej o itemkach było by lepiej porozmawiać niż pisać pełno postów(imo było by to łatwiejsze)

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Admin Czw Lut 05, 2015 5:44 pm

Wybierz z tego 3, ew 5 zon. Resztę zrobi się "w przyszłości" czyli po starcie serwa.
Ja jestem za zrobieniem pierwszych 5 zon. (50-100lv; 100-150; 150-225; 225-300; 300+)
Pozdrawiam, Soul

PS good job! musimy częściej serwa wyłączać xD
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Czw Lut 05, 2015 6:18 pm

Gdybym wczoraj nie wbił 300+ i nie lootnał golden seta to pewnie bym nie był w humorze na pisanie tego ^^.
Hmm 5 stref mówisz to by było tak.
Shinigami, Vizardzi, Arrancarzy, Vandereich i The Hell.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Admin Czw Lut 05, 2015 6:50 pm

Merlase napisał:Gdybym wczoraj nie wbił 300+ i nie lootnał golden seta to pewnie bym nie był w humorze na pisanie tego ^^.
Całego w jeden dzień dropnołeś? muszę rate zmniejszyć.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Czw Lut 05, 2015 7:06 pm

Nie całego tylko, legi i arma, huncilismy jakieś 3h bez przerwy ^^, wiesz helmet jest taki slaby teraz że go nawet do seta nie zaliczam no a broń mi nie potrzebna ;p.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by nanika Czw Lut 05, 2015 7:56 pm

Ja dropłem 5cc^^ jestem happy
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Czw Lut 05, 2015 9:03 pm

Kasa imo prawie dobrze z nich loci tylko niech częściej platki dropia bo teraz po 19 platyn dropi tak często co ~4cc czyli co ~300 kushand, co do reszty to nie wiem, musielibyśmy więcej poexpic żeby powiedzieć, no ale drop rate z kushand to już nadaje się na oddzielny temat, ten powinien być o warzonach ^^.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Pią Lut 06, 2015 8:52 pm

Miałem chwilę czasu to zrobiłem bardziej dokładną listę itemków, jest to tylko propozycja.
Itemki Shinigami:

Shinigami Captain Haori
Strenght, Zanjutsu, Distance, Attack Speed +10, 3% protection all.
Shinigami Captain Legs
Walking speed +30, +10 walking speed, 2% protection all.
Representative Shinigami Badge(only for Ichigo)
+7 Zanjutsu(jako doll zamiast Kona)

Itemki Vizardzi:
Vizard Masks.
Shinji Hirako Vizard Mask:
+3 Reiatsu lvl
+2 zanjutsu, strenght, distance.
Love Aikawa Vizard Mask
+5 Zanjutsu
+1 Reiatsu lvl
Mashiro Kuna Vizard Mask
+10 Strenght
Kensei Muguruma Vizard Mask
+10 Zanjutsu
Hiyori Sarugaki Vizard Mask
+10 Attack Speed
Hachigen Ushoda Vizard Mask
+5 Reiatsu lvl
Lisa Yadomaru Vizard Mask
+4 strenght, distance, zanjutsu, attack speed

Itemki Arrancarzy.

Lilinetta/Los Lobos jaką nazwe wolicie
Trochę mniej atk od hell broni dla ishidy
dodatkowo +5 distance
od 200 lvla.

Tiburón
Bron dla innoue, trochę mniej ataku niż hell bron dla inoue
+2 Reiatsu lvl
od 200 lvla
(w anime był to miecz ale miał możliwość "strzelania" wodą dlatego można z tego zrobić wanda dla inoue.

Grimmjow Claw
bron dla sado, trochę mniej ataku niż hell bron dla sado
+5 strenght
od 200 lvla

Murcielago
+5 Zanjutsu
Troche mniej dmg od hell zanpakutou
od 200 lvla

Itemki Vandereich
Tutaj nie wiem dokładnie jakie itemki,
bronie został wymienione wyżej więc tutaj pewnie jakiś set

Hell Itemki
Tutaj ciekawy pomysł, mogą locić specjalne ulepszenia do hell setów, na przykład dodatkowe +5% lub dodatkowe 15 reiatsu lvla coś tego typu,
różne ulepszenia mogą być, dzięki temu nie trzeba by było robić dwóch hell setów, plus itemek który ulepsza itemki z Arrancarów tak żeby tamte bronie były mocniejsze od zwykłych hell broni
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Wojtux Sob Lut 07, 2015 11:29 am

Atrybuty w maskach mi się nawet podobają, ale brakuje mi w nich regeneracji, która głównie będzie w maskach.
Co do broni to bym się na razie wstrzymał, bo zawsze mogą dojść nowe postaci, a każda postać mogłaby mieć swój własny zanpakuto jako lepszą broń, więc Los Lobos, Tiburon itp. na razie by się nie wliczało do nagród z warzonów moim zdaniem.
Wojtux
Wojtux
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wojtux
Liczba postów : 39
Reputation : 2
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Sob Lut 07, 2015 11:52 am

Szczerze mówiąc to ten regen w maskach jest useless, jak ja na 300 lvl mam 20k many i to te 30 many na sec dużej różnicy nie robi, no ale zawsze można tym maską dodać regen, co do broni od arrancarow, to trzeba wymyślić inne itemki, army etc nie będą dobrym rozwiązaniem ponieważ z vandereichow najłatwiej chyba zrobić jakiegoś seta, no ale nad tym już się trzeba zastanowić.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Ciastko Sob Lut 07, 2015 1:03 pm

@UP

Myślę, że maski mało dają, bo te dostępne aktualnie są łatwe do zdobycia, a te rzadkie/lepsze, dopiero mają wejść do gry i może więcej będą miały regeneracji. Więc może lepiej nie przekreślać tego regena z itemów.
Ciastko
Ciastko
VIP
VIP

Nick in game : Takie Nies
Liczba postów : 27
Reputation : 5
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Sob Lut 07, 2015 1:07 pm

No ale żeby ten regen coś dawał musiał by dawać jakieś 500/1000 na sec a to jednak trochę za dużo imo, niby 250 też by było widocznie no ale itak bym musiał spamowac potki tak jak teraz tylko że stojąc afk przez 2 min mi sie naładuje całe reiatsu które wyczerpie w 10 sec na kushandach. No ale zobaczy się.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Ciastko Sob Lut 07, 2015 1:24 pm

Co do masek, posłużę się tym co napisałeś Merlase i wprowadzę lekkie zmiany

Itemki Vizardzi:
Vizard Masks.
Shinji Hirako Vizard Mask: 
+5 Reiatsu Lvl
+70 HP/RP Regen/s
Love Aikawa Vizard Mask
+50 Reiatsu Defence
+50 Defence
+200 HP/RP Regen/s
Mashiro Kuna Vizard Mask
+10 Attack speed
+10 Speed
+ 120 HP/RP Regen/s
Kensei Muguruma Vizard Mask
+10 Strenght
+ 120 HP/RP Regen/s
Hiyori Sarugaki Vizard Mask
+10 Zanjutsu
+120 HP/RP Regen/s
Hachigen Ushoda Vizard Mask
+70 HP/RP Regen/s
+3% Protect on all
Lisa Yadomaru Vizard Mask
+300 HP/RP Regen/s

@EDIT
Jest jeszcze 1 Vaizard
Rose Otoribashi Vizard Mask
+10 Distance Fighting
+120 HP/RP Regen/s
Ciastko
Ciastko
VIP
VIP

Nick in game : Takie Nies
Liczba postów : 27
Reputation : 5
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Gość Sob Lut 07, 2015 2:42 pm

Nawet podobają mi się te buffy, ale +50 def i 50 reiatsu deff jest o jakieś 2x za dużo, reiatsu defence dość dużo tu daje, 25 def i 25 reiatsu def wystarczy imo..
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Warzony? Empty Re: Warzony?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach