Pomysł na quest- muramasa

3 posters

Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by nanika Wto Sty 20, 2015 1:55 pm

Pewnie pamiętacie filler gdzie Muramasa sprawia, że zanpakuto przybierają swoją postać i się buntują atakując swoich właścicieli. Moim pomysłem jest zrobienie questu gdzie trzeba dropnąć odpowiednią ilość rożnych zanpakuto i oddanie ich dla muramasy po czym zaczęła by się walka z bosem muramasa.


Pomysł na quest- muramasa 2cwmm4n
Pomysł na quest- muramasa 315mmxe


Zanpakuto dropić będą z silniejszych mobów lub bosów, ponieważ z byt dużo pracy byłoby dodania nowych grafik mobów zanpakuto.
Żeby było ciekawiej boss muramasy będzie na tyle silny by robić go w grupie od hmm 220/300 lvlu ponieważ na hight lvl robi się strasznie nudno. Gdyby ktoś dropnął jakiś zanpakuto mógłby go sprzedać za dużą kasę, obecnie każdy na hight lvlu ma plecak cckow i nie ma co z tym zrobić, a handlować nie ma czym. Co do nagrody za tego questa to szczerze nie mam pojęcia co może on dawać.


Oczywiście to jest tylko mój pomysł, ale można go troszeczkę zmienić jeśli macie jakieś ale to proszę wypowiadać się niżej.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Admin Wto Sty 20, 2015 3:12 pm

Hmm.. A może mamy zbierać części zapnakuto ponieważ muramasa chce zrobić najsilniejszą broń. Po zdobyciu oddajemy mu wszystkiego czesci, potem z nim walczymy (jakiś powód się znajdzie), jako nagrodę otrzymujemy jakiegoś soula którego używamy na hell weapon i otrzymujemy np dla Hitsu - Hyorimmaru (hell weapon nam znika)
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by nanika Wto Sty 20, 2015 3:30 pm

Też może być, albo da nam zanpakuto odpowiednie dla klasy? Może też dać przedmiot który doda do broni specjalne właściwości np +5 attack speed albo zanjutsu
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Wojtux Wto Sty 20, 2015 9:57 pm

Można po prostu zrobić, że Muramasa chce dostać zanpkauto danego rodzaju po ileś sztuk. np. 50 ice zanpakuto, 30 fire zanpakuto itp. i one będą po prostu z czegoś dropić.

Jestem za.
Wojtux
Wojtux
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wojtux
Liczba postów : 39
Reputation : 2
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Admin Wto Sty 20, 2015 10:01 pm

Wojtux napisał:Można po prostu zrobić, że Muramasa chce dostać zanpkauto danego rodzaju po ileś sztuk. np. 50 ice zanpakuto, 30 fire zanpakuto itp. i one będą po prostu z czegoś dropić.

Jestem za.
Będą się mylić ze zwykłymi swordami, moim zdnaiem lepiej zrobić jakieś części do zanpakuto. Nagrodą w q. będzie najsilniejsza broń (dla kazej klasy inna) jednak żeby ją dostać trzeba będzie oddać swojego hell weapon.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by nanika Wto Sty 20, 2015 10:05 pm

Po prostu dać npc muramasa, który chce ileś sztuk różnych zanpakuto+ hell bron, albo chce jakieś części czegoś tam + hell bron
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Admin Wto Sty 20, 2015 10:07 pm

Też o tym myślałem, ale co w tedy z inoue i sado? Jeżeli oni też będą mieli zbierać zanpakuto wtedy swój stary zanpakuto będzie można łatwo sprzedać, a handel spinkami i rękawiczkami będzie o wiele mniejszy.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by nanika Wto Sty 20, 2015 10:13 pm

Można zrobić tak, że muramasa na koniec daje do wyboru dla każdej profy najlepszą broń. Ten quest byłby od 350+ więc te bronie które dropią z mobów nie stracą na wartości + ja mam też na celu przy tym quescie zrobić coś z handlem, te itemy które będzie potrzebował muramasa będą dropić losowo bardzo rzadko, dlatego też jeśli ktoś by miał 2 części mógłby sprzedać za dużą kasę.
Sam fakt, że hell soul leci b rzadko i który będzie potrzebny do questa z muramasą + jakieś części tworzy questa praktycznie nie wykonalnym Very Happy To już jest jakieś wyzwanie
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Admin Wto Sty 20, 2015 10:59 pm

No ale to właśnie lepiej zrobić, żeby z potworów (w tym z mooba z najazdów) dropiły części zanpakuto czy innego ustrojstwa potrzebnego Muramasie.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by nanika Wto Sty 20, 2015 11:26 pm

Dobrze byłoby, żeby dropiło z bosa ^^ To co ja piszę to tylko moje pomysły, temat jest po to by każdy wziął w nim udział i dodał coś od siebie.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Wojtux Sro Sty 28, 2015 7:48 pm

W sumie nie trzeba powodu dlaczego ma z nami walczyć, da się jakiś dialog i się przemieni w tę bardziej złą postać jako bossa:
http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20131027024437/bleach/en/images/7/71/253Muramasa_floats.png
Wojtux
Wojtux
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wojtux
Liczba postów : 39
Reputation : 2
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na quest- muramasa Empty Re: Pomysł na quest- muramasa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach