X-Cution tasks

Go down

X-Cution tasks Empty X-Cution tasks

Pisanie by pojemnosc2400 Pią Wrz 16, 2016 10:06 pm

Witam,

To przechodząc tak od razu do sedna, taski dywizyjne są mało wynagradzające.
Oczywiście buffy dywizyjne są bardzo ciekawe i stanowią fajny dodatek, ale samo robienie tasków jest bardzo żmudne i na efekty trzeba czekać jednak bardzo długo.
Są też mało wydajne i lepiej jest po prostu ograniczyć się do jednego respa i tam wbijać lvl, mając taski dywizyjne niejako w poważaniu.
Inaczej się to ma w przypadku ksh które są genialne, bonus exp oraz dobre nagrody za punkty.

Stąd też chciałbym przedstawić taki mały pomysł, który może trochę by poprawił taski dywizyjne czyniąc je trochę bardziej zachęcającymi.
Ostatnio się zmusiłem i zrobiłem wszystkie 10 misji gildyjnych, by się przekonać co czeka mnie na końcu. No i tu właśnie nic mnie nie czekało.
Moja pierwsza propozycja jest taka, by za wykonanie wszystkich dziesięciu tasków dywizyjnych była szansa na zdobycie takich itemków z premium shopu jak : stamina pill, reishi phone, super upgrade stone.
Darmowa możliwość zdobycia czegoś z premium shopu jest zawsze mile widziana, wykonanie dziesięciu tasków wymaga trochę czasu, więc sądze że nie byłoby to przesadzone. Tym bardziej tak jak mówiłem szansa, a nie coś pewnego.
Innym wariantem tego pomysłu byłoby coś w stylu guild shopu i wtedy np co 5? czy nawet te 10 zrobionych tasków dostawalibyśmy jakiś 1pkt który moglibyśmy wydać na coś w guild shopie, a byłoby to przypisane typowo do naszego osobistego konta i stanowiłby właśnie takie indywidualne wynagrodzenie.
Druga propozycja, to może lekka poprawa nagród za achi. Supka mogłaby być pierwszą nagrodą, hp/rp drugą, a trzecią może jakiś pacc 10dni? Razz

Póki co, to by było chyba na tyle. Osobiście myślę, że no przydałoby się coś dodatkowo zachęcającego do robienia tasków gildyjnych, coś co nie byłoby tak odległe w czasie jak buffy.

Tyle ode mnie. Co myślą inni? Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
pojemnosc2400
pojemnosc2400
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Top Secret
Liczba postów : 26
Reputation : 1
Join date : 23/04/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach