War zone Samurai

2 posters

Go down

War zone Samurai Empty War zone Samurai

Pisanie by Cosiek Nie Sie 07, 2016 9:25 pm

Witam,
pisze w sprawie zmian dla war zone samurai. Aktualnie ta forma questu wymarła z wielu powodów:
1. lootanie tokenów samodzielnie co jest raczej konieczne zeby zdobyc jakis itemek jest nie realne ze wzgledu na siłe mobów
2. samo dojście do legend samu przed 150lvl+ (wchodząc tam na 149lvl i dobijając 151 dla transa i boost heal) jest nie wykonalne
3. nawet po 150lvl jedyne profesje jakie mają realne szanse tam dojść to postacie z barrierą
4. oczywiście patrząc na punkt 2 i 3 nie musze pisać że nie realne jest ubicie legend samuraia
5. pójście większą ekipą (mówie tu o ilości osób rzędu 5-8 ) traci sens ze względu na to że nie ma pewnego loota z legedny ,a nagroda po zabiciu go od npc i ze skrzynki jest marna (pare cc i golden tokeny)
6. lootanie w grupie tokeny ,bo innej możliwości nie ma (pkt 1.) jest nie opłacalne ,chodziaż by przez fakt ,że nawet nie wiemy co te itemy dają ,ale myśle że chyba szybciej by było wbic lvl i zrobić sagi albo lootnać z silniejszy mobow XD. (jak chcecie więcej powodów moge wypisać)
7. ludzie nawet nie zwrócą uwagi ,że coś takiego jest ,bo wbijają szybko ponad 150lvl

Co bym proponował?:
1. przede wszystkim zmiane na przedział lvlowy 80-220.
2. osłabienie mobów żeby wejście tam na tym 80lvl było realne (możliwości wystania dla profesji najbardziej papierowych tych 2-3 samurajów 1lvl)
3. zmniejszyć ilości mobów przy punktach których nie ma powrotu
4. nie wiem co dają te itemy ,ale polepszyć je tak żeby naprawde coś dawały ,niech zdobycie tokenów będzie na takim poziomie jakim jest (przechodząc do legend samuraia udało mi się zdobyć 2 silvery tokeny i 5bronze) ,ale żeby to sie opłacało.
5. jak już nie itemy to zachecić chodziaż by gildie to takiego wypadu (wkońcu to jest war zone!) dając za ubicie legend samuraia jakieś większe ilości puntów dp.


Wiem ,że większości z tych co zaglądają na forum nawet nie weszła ani razu nie weszła na war zone samurai ,więc prosiłbym szczególnie o komentarze osób które tam faktycznie były i niech napiszą jak to faktycznie wygląda.
Cosiek
Cosiek
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cosiek
Liczba postów : 110
Reputation : 4
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

War zone Samurai Empty Re: War zone Samurai

Pisanie by Xantik Nie Sie 07, 2016 10:16 pm

No proszę Razz Popieram i mam nadzieje ze takie cos wreszcie zostanie dodane Razz Zreszta sam Legend Samu jak sie zbuguje jest przegiety ;P
Xantik
Xantik
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Louter
Liczba postów : 16
Reputation : 0
Join date : 07/08/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach