Loot z Kushanad

5 posters

Go down

Loot z Kushanad Empty Loot z Kushanad

Pisanie by Cashis Nie Sty 31, 2016 1:36 pm

maly pomysl, a raczej propozycja byloby zwiekszenie loota z kushanad, sredni loot przez godzine to ok 20cc liczac potiony platyny cc itp, a waste na nich wynosi ok 27cc na same potiony, dlatego tez wnosze o zwiekszenie loota z kushanad chociazby o same reiatsu potiony aby wyjsc na +, pozdrawiam
Cashis
Cashis
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cashis
Liczba postów : 7
Reputation : 0
Join date : 13/01/2016
Age : 34

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Banushin Nie Sty 31, 2016 3:38 pm

przecież exp na kushach sprowadza się tylko do dropnięcia hell setu i Hell soula a nie na dropieniu ccków i kasy w dodatku gretzy z nich leca i to dosc czesto w ilosciach od 3-20+ a 100 gretzow to 7cc
jak chcesz zarobić to idź na wz/mesta/hollow shini ewentualnie już nie długo będą itemy które będzie można sprzedawać drożej u npc

Pozdrawiam
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by sysioo Nie Sty 31, 2016 5:20 pm

pozdrowienia ^^
"ewentualnie już nie długo będą itemy które będzie można sprzedawać drożej u npc"
Widac info dobre.
Co do kushand, tez chcialbym o wzmocnienie loota z nich.a co do kolegi wyzej to odpowiem "glupi ma zawsze szczescie"
Pozdro Smile


Sorki juz dostalem link i wiem z kad wiesz. Ale i tak cos mi tutaj cuchnie ;p
sysioo
sysioo
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : sysio
Liczba postów : 6
Reputation : -8
Join date : 09/01/2016

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Cashis Nie Sty 31, 2016 6:41 pm

wyliczylem srednia loota biorac wszystkie rodzaje potionow cc platyny i serca expiac tam godzinami i wyszla mi srednia. Co do hell seta i soula to sa to itemy iscie nie do zdobycia, pierwszy item spadl po 2k kushanad zabitych wiec tego nie mozna liczyc jako item zarobkowy
Cashis
Cashis
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cashis
Liczba postów : 7
Reputation : 0
Join date : 13/01/2016
Age : 34

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Gość Nie Sty 31, 2016 7:01 pm

Kushandy nie są do expienia ani do zarabiania, Kushandy są do robienia achievementa na Hell Soula oraz na wydropienie Golden Hell eq, ma być na nich waste, no przynajmniej tak mówi Soul.
Wgle fajnie się masz że tobie spadł itemek, ja już 2,8k Kushand i nic ;/.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Cashis Nie Sty 31, 2016 7:45 pm

a jak dla mnie powinny byc rowniez expowiskiem bo jak wiadomo dobrych expowisk nie ma jakos porazajaco wiele, same kushanady sa srednim ale jezeli masz zabic ich 5k to chociaz nie trac tam fortuny a wyjdz na swoje:) taki jest moj zamysl, nie pisze po to zeby zrobic z nich miejsca gdzie robi sie kokosy, chce jedynie aby gracze nie tracili na nich:)
Cashis
Cashis
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Cashis
Liczba postów : 7
Reputation : 0
Join date : 13/01/2016
Age : 34

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Gość Nie Sty 31, 2016 7:49 pm

Z tego co wiem to z założenia ma się na nich tracić, chociaż też mi się to wcale nie podoba, ale w teorii to ma sens, bijesz bardzo mocne moby, mając szansę na dropniecie eq wartego ~300cc za itemek lub nawet Soula wartego jakieś 500+cc oraz masz też gwarantowany Hell soul gdy zrobisz achievement, no ale nie wiem niech Admin Soul się wypowie co on o tym sądzi, jako gracz też bym wolał żeby miały lepszy drop potek oraz kasy.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by nanika Nie Sty 31, 2016 9:19 pm

^^ Ja na 5k kushanad dropłem arma chyba, albo legi...
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Wojtux Nie Sty 31, 2016 11:23 pm

sysioo napisał:pozdrowienia ^^
"ewentualnie już nie długo będą itemy które będzie można sprzedawać drożej u npc"
Widac info dobre.
Co do kushand, tez chcialbym o wzmocnienie loota z nich.a co do kolegi wyzej to odpowiem "glupi ma zawsze szczescie"
Pozdro Smile


Sorki juz dostalem link i wiem z kad wiesz. Ale i tak cos mi tutaj cuchnie ;p

Nic nie cuchnie.
Wiedzą, bo raz na trainach pisałem że właśnie skończyłem robić grafiki trade itemów.
Wojtux
Wojtux
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wojtux
Liczba postów : 39
Reputation : 2
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Banushin Pon Lut 01, 2016 7:05 am

sysioo napisał:pozdrowienia ^^
"ewentualnie już nie długo będą itemy które będzie można sprzedawać drożej u npc"
Widac info dobre.
Co do kushand, tez chcialbym o wzmocnienie loota z nich.a co do kolegi wyzej to odpowiem "glupi ma zawsze szczescie"
Pozdro Smile


Sorki juz dostalem link i wiem z kad wiesz. Ale i tak cos mi tutaj cuchnie ;p

https://wob-animestory.forumpl.net/t418-trade-items
Wojtek piszę że się bierze do roboty odnośnie pomysłu, wystarczy jedynie forum czytać xd

Wasz pomysł wygląda tak żeby zrobić większy loot z Kushand, nie dość że jedno z najlepszych setów z nich leci, Achievment jest na nie oraz iż lecą z nich Gretz poty które są drogie, Kushanady jak to już ktoś wyżej napisał Kushandy nie sa expem na profit a expem z którego możemy zyskać jedne z najlepszych itemów, już i tak loot z kushanad się poprawił, kiedyś z kushanad leciały same platynki i ccki raz na ~~100 kushand

Pozdrawiam Very Happy
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Loot z Kushanad Empty Re: Loot z Kushanad

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach