Plany na serwer. Co nas czeka?

2 posters

Go down

Plany na serwer. Co nas czeka? Empty Plany na serwer. Co nas czeka?

Pisanie by pojemnosc2400 Czw Kwi 23, 2015 3:58 pm

Witam,

Na wstępie, to nie wiem czy dział dobry, ale jako że mam kilka pytań, i kilka wątpliwości do rozwiania, więc piszę tu.

Jestem ciekaw czy jest jakiś zarys przyszłości serwera? Póki co, samo działanie serwera opiera się na tym, że hostuje go sam administrator ze swojego sprzętu? Są jakieś plany na dedyk.
Bo generalnie chodzi o to, że potencjał wg mnie jest tu ogromny. Od samego pierwszego wejścia, aż chce się grać patrząc na to dopracowane środowisko i grafiki. Może trochę brakuje bardziej rozległych questów, większej ilości tasków, czy tym podobnych rzeczy, ale to i tak wciąż jest wczesna beta czy nawet alpha, więc na pewno przyjdzie na to czas.

Do czego dążę. Nawet jeśli nie ma póki co opcji kupienia premium i wsparcia serwera w ten sposób, to uważam, że znalazłoby się kilka osób, które mogłyby i chciałyby wesprzeć serwer choćby jakąś drobną sumką, no a wiele takich sumek daje większą sumkę, a to może pozwoliłoby na trochę poważniejsze testy, i np próbę postawienia serwera na dedyku na miesiąc.

Przyznaję, że jestem tu nowy, a widzę, że generalnie projekt od jakiegoś czasu już działa. Fajnie byłoby to trochę przyspieszyć, bo serwer dobry, możliwości uważam są.

Pozdrawiam.
pojemnosc2400
pojemnosc2400
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Top Secret
Liczba postów : 26
Reputation : 1
Join date : 23/04/2015

Powrót do góry Go down

Plany na serwer. Co nas czeka? Empty Re: Plany na serwer. Co nas czeka?

Pisanie by Arn Czw Kwi 23, 2015 4:57 pm

Witam,

wiec zacznijmy od dedyka. Plany mamy i to już w niedalekiej przyszłości (albo na update albo wcześniej). Jeżeli chodzi o questy, taski po wcześniej wspomnianym update pojawia się nowe bardziej dopracowane sagi (jeżeli chodzi o rozmowę gracz>npc)aktualnie na serwerze jest dużo questów o których jeszcze gracze nie wiedzą co do tasków są na serwerze npc Don Kanonji w KSH (natomiast żaden odważny gracz się nie znalazł, który by je robił) lecz w update dodany zostanie nowy npc do zadań.

Pozdrawiam,
Arn.
Arn
Arn
VIP
VIP

Nick in game : Arn [Admin
Liczba postów : 91
Reputation : 2
Join date : 24/12/2014
Age : 34
Skąd : Włocławek

http://wobota.no-ip.org

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach