CD Reiatsu Down

+4
mixero
Ishida
Strzalkaxdd
Lakamaszakabuzuruge
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jaki CD:

CD Reiatsu Down Vote_lcap11%CD Reiatsu Down Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
CD Reiatsu Down Vote_lcap22%CD Reiatsu Down Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
CD Reiatsu Down Vote_lcap56%CD Reiatsu Down Vote_rcap 56% 
[ 5 ]
CD Reiatsu Down Vote_lcap11%CD Reiatsu Down Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 9
 
 
Poll closed

CD Reiatsu Down Empty CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 2:45 pm

Prosiłbym o usuniecie cd z czaru "Reiatsu Down".
Ponieważ, strasznie utrudnia skillowanie magic lvla.

by Soul, 21:34 24.02.15:
Dodałem ankietę.
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Strzalkaxdd Wto Lut 24, 2015 2:50 pm

Zgadzam się z tobą strasznie utrudnia skillowanie m lvla ;-;
Strzalkaxdd
Strzalkaxdd
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Strzalkaxd
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 2:50 pm

Całkowite usunięcie nie, no ale może z 15-20 sec cd zamiast 30 sec.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Ishida Wto Lut 24, 2015 2:53 pm

I tutaj się zgodzę cd na Reiatsu Down to kiepski pomysł bo na wyższych mlvl jest masakra, jak nie można usunąć to chodź zmniejszyć go do max 10s
Ishida
Ishida
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Ishida
Liczba postów : 1
Reputation : 0
Join date : 24/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 2:54 pm

Merlase napisał:Całkowite usunięcie nie, no ale może z 15-20 sec cd zamiast 30 sec.
Ale wiesz, nie widziałem,żeby na serwerach był cd do reiatsu down.
Postacie opierające się na samym magic lvlu będą miały utrudnione skillowanie.
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by mixero Wto Lut 24, 2015 2:55 pm

Zgodzę się ze najlepiej usunąć cd z tego czaru.


Ostatnio zmieniony przez mixero dnia Wto Lut 24, 2015 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
mixero
mixero
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : mixero
Liczba postów : 1
Reputation : 0
Join date : 24/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 2:59 pm

Lakamaszakabuzuruge napisał:
Merlase napisał:Całkowite usunięcie nie, no ale może z 15-20 sec cd zamiast 30 sec.
Ale wiesz, nie widziałem,żeby na serwerach był cd do reiatsu down.
Postacie opierające się na samym magic lvlu będą miały utrudnione skillowanie.

A jaki problem w używaniu zwykłych spelli do wbijania rei lvla a potem jak cd schodzi to Reiatsu down. Ja jakoś wbiłem Rukia mlvl a nie używałem Reiatsu Down zbyt często, zresztą na większym lvlu zanim całe reiatsu na reiatsu down zapełnisz to te 20 sec minie a na low lvlu małe ilości reiatsu możesz spalać zwykłymi spellami
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 3:08 pm

Merlase napisał:
Lakamaszakabuzuruge napisał:
Merlase napisał:Całkowite usunięcie nie, no ale może z 15-20 sec cd zamiast 30 sec.
Ale wiesz, nie widziałem,żeby na serwerach był cd do reiatsu down.
Postacie opierające się na samym magic lvlu będą miały utrudnione skillowanie.

A jaki problem w używaniu zwykłych spelli do wbijania rei lvla a potem jak cd schodzi to Reiatsu down. Ja jakoś wbiłem Rukia mlvl a nie używałem Reiatsu Down zbyt często, zresztą na większym lvlu zanim całe reiatsu na reiatsu down zapełnisz to te 20 sec minie a na low lvlu małe ilości reiatsu możesz spalać zwykłymi spellami
Na pewno będzie szybciej a nawet od 80 lvla to jak używasz potkow, to potki dają więcej niż spell spala.
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Admin Wto Lut 24, 2015 3:19 pm

Skoro spelle mają cd to czemu reiatsu down nie powinno mieć? Skill ten powstał aby ułatwić wbijanie rei lvl, działa on tak, że spala całą rei i daje nam odpowiednią ilość % do rei lvl. Nie ma on jednak służyć do spamienia i ustawiania bota na używanie potków. Cd może zostać obniżony do 10sec ale ja osobiście jestem przeciwny jego całkowitego zniesienia.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 3:40 pm

Soul napisał:Skoro spelle mają cd to czemu reiatsu down nie powinno mieć? Skill ten powstał aby ułatwić wbijanie rei lvl, działa on tak, że spala całą rei i daje nam odpowiednią ilość % do rei lvl. Nie ma on jednak służyć do spamienia i ustawiania bota na używanie potków. Cd może zostać obniżony do 10sec ale ja osobiście jestem przeciwny jego całkowitego zniesienia.
Ten czar nie zadaje dmg wiec nie jest jak inne czary.
A co do botów to widzę ze co jakiś czas ktoś warna dostanie wiec z tym problemu nie ma :>
Prosiłbym o całkowite zdjęcie cd.
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Strzalkaxdd Wto Lut 24, 2015 3:50 pm

Jak dla mnie nie ma sensu reiatsu down mający cd rlyz? ;o
Strzalkaxdd
Strzalkaxdd
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Strzalkaxd
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Adaks Wto Lut 24, 2015 3:59 pm

Soul napisał:[...] Nie ma on jednak służyć do spamienia i ustawiania bota na używanie potków[...]

Moze utrudni wbijanie rei lvl na wyzszych, ale nikt nie wyboci sobie duzego rei na malym lvl, ale cd moglby byc zmniejszony o conajmniej polowe.
Adaks
Adaks
VIP
VIP

Nick in game : Adaks
Liczba postów : 112
Reputation : 10
Join date : 22/12/2014
Age : 30

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 4:07 pm

Adaks napisał:
Soul napisał:[...] Nie ma on jednak służyć do spamienia i ustawiania bota na używanie potków[...]

Moze utrudni wbijanie rei lvl na wyzszych, ale nikt nie wyboci sobie duzego rei na malym lvl, ale cd moglby byc zmniejszony o conajmniej polowe.
5 sekund cooldowna pasowało by :>
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Strzalkaxdd Wto Lut 24, 2015 4:14 pm

Z tym się zgodzę 5 sec może być ;D
Strzalkaxdd
Strzalkaxdd
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Strzalkaxd
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 5:44 pm

Ogólnie używając wszystkich dostępnych spelli na low lvlu i tak spalamy więcej many niż potka nam daje, nie wiem co ty robisz że ci potka więcej daje niż all spelle które możesz użyć, a na high lvlu zanim naładuje się full mane to i tak mija z 15-20 sec więc wydaję mi się że cooldown można by na 20 sec ustawić i by było dobrze.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Souli1700 Wto Lut 24, 2015 5:48 pm

OK.Dla uściślenia to jest test może uniemożliwiacie używanie np bota ale skoro już chcecie by cokolwiek było testowane to radził bym nie utrudniać życia graczom którzy tego bota nie mają ... mlvl to i tak dla wielu postaci tragedia obniżenie ograniczników to nie jest sensowne rozwiązanie a boty powinny być po prostu tępione. Nie 3 warny a ban z miejsca i tyle a nie co chwile podnoszenie czegoś z wymówką bo boty... Już mi się coś takiego przejadło i bez urazy ale Admin ma obowiązek albo osobiście te boty eliminować  albo mieć od tego bannera bo nie oszukujmy się wiele topek w hightscores jest wyboconych. Poza tym charge nie regeneruje hp % tylko od lvl i jest bezużyteczny
bo ogrom hp dostajesz z sag i transów i mając 25k hp regeneruje je ponad 30s na 303lvl ...
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 6:06 pm

Souli1700 napisał:OK.Dla uściślenia to jest test może uniemożliwiacie używanie np bota ale skoro już chcecie by cokolwiek było testowane to radził bym nie utrudniać życia graczom którzy tego bota nie mają ... mlvl to i tak dla wielu postaci tragedia obniżenie ograniczników to nie jest sensowne rozwiązanie a boty powinny być po prostu tępione. Nie 3 warny a ban z miejsca i tyle a nie co chwile podnoszenie czegoś z wymówką bo boty... Już mi się coś takiego przejadło i bez urazy ale Admin ma obowiązek albo osobiście te boty eliminować  albo mieć od tego bannera bo nie oszukujmy się wiele topek w hightscores jest wyboconych. Poza tym charge nie regeneruje hp % tylko od lvl i jest bezużyteczny
bo ogrom hp dostajesz z sag i transów i mając 25k hp regeneruje je ponad 30s na 303lvl ...

A kto ci zabrania potek używać do wbijania rei lvla, przy okazji większość ograniczników była o dużo za wysoko więc trzeba było je zmienić, all botow nie można odrazu banować bo wtedy 80% graczy miało by bana, w tym ze reiatsu down ma cooldown nie widze problemu, na low lvlu masz wystarczająco spelli żeby innymi czarami spalać więcej reiatsu niż dają potki a na high lvlu zanim tymi potkami napełnisz reiatsu to już cooldown ci schodzi, przy okazji podczas trwania reiatsu up można normalnie potek używać.

Robicie dużo płaczu o nic, low lvle wcale nie są przez to tak poszkodowane, jak już to high lvle, ale jak mówię zanim taki high lvl napełni całe reiatsu potkami to z 15-20 sec mija więc wystarczy cooldown na 15-20 sec zmienić i było by all dobrze.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Souli1700 Wto Lut 24, 2015 6:15 pm

Dużo płaczu o nic ... stary potrzebujesz coś skillować ? może mlvl na rukii ? to proszę cie nie wypowiadaj się na ten temat tylko zrób se np renjiego wbij nim tez 97 mlvl i potem się wypowiedz co ty wgl na tą chwile wiesz o low lvl bez urazy.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 6:21 pm

Jakoś robiłem nie dawno temu nową postać Byakuie i jakoś ten mlvl i lvl wbiłem, przy okazji renji jest unplayable right now, mówiłem o tym już Soulowi ale on nie chce zmieniać mu ograniczeń bo nie wie na jakie, zresztą widziałem jak większość ludzi wbijała mlvl i najczęściej spamowali spelle a nie reiatsu down więc stawiam że tak naprawdę wiem więcej od ciebie na ten temat.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Souli1700 Wto Lut 24, 2015 6:31 pm

Tak i własnie o to chodzi "reiatsu down" też ma czemuś służyć a w tej chwili nie służy było dobrze jeszcze wczoraj teraz nie jest... poza tym"zrobiłem nową postać" mając hell seta do mnie nie przemawia dobij nią mlvl na skille nie posiadając seta to pogadamy.Już ci kilka razy tłumaczyłem,że nie potrafisz patrzeć na to z perspektywy nowego gracza nie chce się kłócić ale tak to wygląda. Tak samo jak 80% graczy by miało bana też do mnie nie przemawia gracz na bocie to jak manekin w sklepie niby jest ale tylko na pokaz .
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 6:48 pm

Dobra nie chcę mi się z tobą dyskutować bo ty nie widzisz żadnych innych opcji niż używanie tego reiatsu down, na chwile obecną ma 30 sec cd co jest trochę za dużo imo, powinno zostać zmienione na 15-20 sec według mnie.

Nerf dla tego cooldownu jest zasłużony i według mnie będzie dobry dla otsa, przy okazji jak byś nie wiedział wymagania Byakuyi zostały zmienione i te wymagania spełniam bez hell seta, to samo na Rukii więc twój argument jest dość bezużyteczny, przy okazji jak mówiłem jeszcze jak moja rukia miała mały lvl to nie używałem prawie wogóle na niej Reiatsu Down.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Lakamaszakabuzuruge Wto Lut 24, 2015 7:22 pm

Merlase napisał:Dobra nie chcę mi się z tobą dyskutować bo ty nie widzisz żadnych innych opcji niż używanie tego reiatsu down, na chwile obecną ma 30 sec cd co jest trochę za dużo imo, powinno zostać zmienione na 15-20 sec według mnie.

Nerf dla tego cooldownu jest zasłużony i według mnie będzie dobry dla otsa, przy okazji jak byś nie wiedział wymagania Byakuyi zostały zmienione i te wymagania spełniam bez hell seta, to samo na Rukii więc twój argument jest dość bezużyteczny, przy okazji jak mówiłem jeszcze jak moja rukia miała mały lvl to nie używałem prawie wogóle na niej Reiatsu Down.
Co mnie obchodzi ze Ty nie używałeś jak ja używam i może inni też...
w ogóle*
Lakamaszakabuzuruge
Lakamaszakabuzuruge
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Lakamaszak
Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Strzalkaxdd Wto Lut 24, 2015 7:26 pm

Ja używałem i używam jak dla mnie 5 sec colldown będzie dobry Wink
Strzalkaxdd
Strzalkaxdd
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Strzalkaxd
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Gość Wto Lut 24, 2015 7:55 pm

5 sec to praktycznie różnicy nie będzie, 15 sec to będzie różnica dla low lvli, tak żeby nie mogli bocić tak jak niektórzy w domku spamując potki a high lvle nie widziały by różnicy. Ewentualnie lekka różnica ale zawsze podczas używania potek można też spelli używać. Ewentualnie podczas reiatsu up i potek dalej chyba można heali etc używać żeby trochę tej many spalić.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Strzalkaxdd Wto Lut 24, 2015 8:08 pm

Jeśli nie 5sec to 10 sec byłoby dobrze ^^
Strzalkaxdd
Strzalkaxdd
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Strzalkaxd
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

CD Reiatsu Down Empty Re: CD Reiatsu Down

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach