Questy

+10
pulpet813
Baziu
pojemnosc2400
Pisarek
Souli1700
Tatsuya
Rentaro
Adaks
Achiru
Admin
14 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by pulpet813 Czw Lip 30, 2015 9:48 am

Wybaczcie za lekki odkop, lecz temat nie jest jeszcze zamknięty, a ja mam pomysł na questa Smile

Quest fabularny.
Zleceniodawca: NPC Oji-sama
Oji-sama: Przeklęte chuligany!
Ja: Co się stało?
Oji-sama: Te gnojki zniszczyły mi mój piękny ogród! Jakże chciałbym się na nich zemścić. Możesz dać im nauczkę? Ale nie teraz. Na chwilę obecną chciałbym, abyś pomógł mi naprawić szkody. Przyniesiesz mi 2 (tutaj jakiś kwiat), 5 (tutaj jakiś kwiat) i 3 (tutaj jakiś kwiat).
Zadanie: Przynieś kwiaty.
Nagroda: Możliwość przystąpienia do drugiego etapu.
Ja: Proszę bardzo (po przyniesieniu kwiatów)
Oji-sama: Dziękuję ci bardzo. Teraz możesz dać nauczkę tym bandytom. W zamian dam ci pamiątkę po moim ojcu. Może ci się przydać w dalszej drodze.
Zadanie: Zdobądź 5 fragów. Zabici przeciwnicy muszą mieć +/- 50lvl od twojego lvl'a.
Nagroda: Lalka, która daje +5 walking speed oraz +3% większy dmg przeciwko graczom
pulpet813
pulpet813
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Wiemotym
Liczba postów : 4
Reputation : 0
Join date : 29/07/2015

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by Derreroic Sro Sie 19, 2015 11:21 am

@Pisarek spoko pomysł jak dla mnie Smile

Mam pomysł na 2 krótkie, banalne questy na CC Smile dla początkujących w sam raz Very Happy

Oba questy zaczynałyby się u NPC Raul i polegały by na przyniesieniu mu określonych rzeczy.


Ok przejdźmy do dialogów Very Happy
Raul: Witaj mam pewien problem. Potrzebuje na prezent dla przyjaciół 3x Metal Set. Proszę cię przynieś mi: 3x Metal Helmet, 3x Metal Armor, 3x Metal Graves, 3x Metal Boots a w nagrodę dostaniesz 15cc.

Raul: Dzięki za pomoc
.




Raul: Ostatnio dostałem specjalne zamówienie jednak brakuje mi żelaza. Proszę przynieś mi 5x Chunk of Iron a w nagrodę dostaniesz 25cc.

Raul: Dzięki za pomoc. Teraz będę mógł szybko to skończyć.



Nagrody podałem myślę, że adekwatne do trudności lootowania eq. Jednak jeżeli będzie potrzeba to nie widzę przeszkód, żeby je zmienić.
Derreroic
Derreroic
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Kamyczek
Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 18/08/2015
Age : 30

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by Admin Sro Sie 19, 2015 11:43 am

W ciągu paru dni je wprowadze, dzięki!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by mikossj Sob Paź 10, 2015 9:31 pm

Ja bym nawet polecił dodać nowe postacie i questy na nie. Czyli np od 250 lvl quest żeby zabić [BOSS] Urahara i dalej będzie skrzynka ze specjalnym scrollem który sie używa na postaci z 1 lvl i ona przemienia się na zawsze w Urahare Wink

Oczywiscie nie mówie tylko o 1 postaci :urahara:
mikossj
mikossj
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Dark Devil
Liczba postów : 27
Reputation : 0
Join date : 10/10/2015

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by Stajsz Sro Mar 02, 2016 10:02 pm

Pomysł na Quest by Stajsz.
Ogólnie jeżeli chodzi na co ma być, to zostawiam wolną rękę Soulowi, będzie ciekawiej Smile
Wykorzystując mój fragment mapy (o ile zostanie użyty) wymyśliłem taką o to historie Very Happy
Na obrzeżach wsi znajduję się pewien staruszek, który lubi plotki. Zwie się Daisuke. Jako, że to stary człowiek, chcę z tobą porozmawiać. Podczas rozmowy zaczyna się dusić. "Podaj moje leki" - Krzyknął. Zgubiłem je! Znajdź je, inaczej się uduszę! Jedynym miejscem, w jakim mogłem je zgubić to okolice fontanny (która znajduje się nieopodal). Gdy już znajdziesz jego leki i oddasz mu je, ten dziękuje Ci, oraz wyjawia pewną plotkę zasłyszaną od tutejszych wojowników. Otóż, że w zachodniej części miasta znajduje się piwnica, strzeżona jak diabli. Podobno w piwnicy istnieje tajne przejście, lecz nikt nie wie co się tam znajduję. Mówi coś o koronie, może o królu (mała podpowiedź). Jeżeli chcesz możesz to sprawdzić lecz uważaj na siebię. W tym momencie dostajemy access na użycie owego przedmiotu w piwnicach budynku. Teleportuję on nas do drugiej części questa, jakim było by zabijanie mobków, lecz z mała niespodzianką w jednym z przejść nie ma drzwi przejście zagrodzone jest 5-cioma filarami/gruzem, lecz widać pod nimi zapadnie. Odszukaj w podziemiach 5 dzwigni, które odblokują Ci przejście. Na końcu czeka na nas nagroda.
Stajsz
Stajsz
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Stajsz
Liczba postów : 10
Reputation : 6
Join date : 08/01/2015

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by Sauronik Pią Maj 13, 2016 11:30 am

Pomysl na POI quest.
Moze i byl taki pomysl moze nie ale napisze.
Wiec chyba kazdy zna POI quest ale nie kazdy robil go na rl gdzie trzeba sie troche nameczyc niz wejsc w teleport w ,,quest room'ie" i wybijac moby.
Chodzi mi o odwzorowanie questu z rl tibii ale nie dokladnie, aby questa robilo sie okolo 2-3h trzeba by miec pare profek do ,,ogni" np Sado-Tank(ktory jest niezbedny do questa), Inoue-Healer(bez ktorej nie da rady nic zrobic) i oczywiscie dpsy typu Ishida, Yukio(z buffami) i Starrk, tyle ze te profki bylyby potrzebne tylko do przejscia przez ktore tylko one moga przejsc i przeciagnac dzwignie.
Na questa trzeba byloby poswiecic kilka godzin i okolo 10-15 osob musialoby tam isc aby jakos sprawnie to szlo(oczywiscie quest na ponad 300-400).
No i ogolnie chodzi mi aby odwzorowac POI z rl tibii czyli: Cos typu ognie, meczenie sie z dzwigniami, potworki od cholery hp(zeby byla potrzebna masa a nie 5 osob) z takim questem mozna byloby robic Service( o ile dobrze pamietam jak sie to pisze).
Nagroda moglyby byc: Soul, losowa czesc z nowego setu, ITEMEK DO NASTEPNEGO ,,TRUDNIEJSZEGO" QUESTU itp...

Nie jestem za dobry w pisaniu wiec wybaczcie i mam nadzieje ze zrozumiecie co napisalem.
Sauronik
Sauronik
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Sauronik
Liczba postów : 16
Reputation : 0
Join date : 15/03/2016

Powrót do góry Go down

Questy - Page 2 Empty Re: Questy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach