Postać

2 posters

Go down

Postać Empty Postać

Pisanie by Kei Czw Lut 12, 2015 10:30 pm

No witam ponownie ludziska, jakoś ostatnio zacząłem bardziej ingerowac w to co się dzieje na OTSie, przeczytalem tez ze ludzie sie zniechecają (co juz i tak zreszta wiem) i nie ma  lastów do testowania prof.  Postanowiłem stanąc na wysokości zadania, od jutra mógłbym już zacząć sobie mozliwe ogarniać postać. napiszcie mi tylko kim nikt nie gra i jaka postac chcielibyscie zobaczyc. Mam nadzieje, ze reszte wskazowek bym dostawal w grze, bede pod nickiem Kei/HerKei/Silinthilis



@@@Edit
Postac stworzona.

Profesja: Abarai
Nick: Keishin
Proszę o włączenie serwera w trybie natychmiastowym. Porady mile widziane.


Ostatnio zmieniony przez Kei dnia Czw Lut 12, 2015 10:42 pm, w całości zmieniany 2 razy
Kei
Kei
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Kei
Liczba postów : 70
Reputation : -9
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Postać Empty Re: Postać

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 10:34 pm

Z tego co wiem to na ten moment nie ma 300 Renjego, Ulquirory Toushiro, Orihime i Byakuyi, ja teraz gram Byakuyia więc zaniedługo będzie 300, tak samo już jest ~260 Orihime, z tego co widziałem to jest jakiś 180 Ulquriora, Renjego nie widziałem w ogóle a Toushiro chyba ~120 lvl max. Więc jeżeli chcesz testować postać ktorą nikt nie gra to Renji, ewentualnie Toushiroo.

Moj nick w grze to Merlase/Kingidi, skoro będziesz grać postacią żeby ją testować to mogę ci ewentualnie jakieś eq dać i powiedzieć gdzie opłacanie expic, więc jak coś to pisz.

Pozdrawiam,
Merlase
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Postać Empty Re: Postać

Pisanie by Adaks Pią Lut 13, 2015 3:58 pm

300 Tosiek sie robi panowie XD
Adaks
Adaks
VIP
VIP

Nick in game : Adaks
Liczba postów : 112
Reputation : 10
Join date : 22/12/2014
Age : 30

Powrót do góry Go down

Postać Empty Re: Postać

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach