Zaraki i Sado Spells

5 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Rentaro Pon Lut 02, 2015 2:24 pm

Witam chciałbym się dowiedzieć dlaczego zmieniliście zarakiemu spelle? Tera to on się nie nadaje do niczego z zanjutsu nie da się expic kendo jako nasz najlepszy obszar ma zamaly zasieg ... a slash wgl nie ma spella o.o

notka moderatora: Soul napisał:Czekam na screeny waszych propozycji spelli (mi screeny zajęły 3min...). Przy okazji podajcie też jeżeli możecie wasze propozycje na ograniczniki Zanjutsu do spelli (zamiast Rei Lvl). Jeżeli jest tu też jakiś Sado to niech on się wypowie na temat swoich spelli.
Pozdrawiam i liczę na współpracę,
Soul
Rentaro
Rentaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rentaro
Liczba postów : 21
Reputation : 1
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 2:58 pm

Ma racje
Jedyny spell zarakiego który nadawał się do expienia to Kendo, ryodan był nie używany praktycznie, a teraz jeszcze zmieniliście zanjutsu na jakieś gówno z którego nie da się trafić... Może dajcie tylko reiatsu furie i mocne hity z lapy wyjdzie to samo i nie będzie problemu ze spellami u zarakiego? Pewnie teraz ktoś napisze, że zaraki ma duże hity i to mu wystarczy... Może i ma, ale od 300 na all transach i ze swordem +10 + skille... A żeby wbić 300 trzeba mieć jakieś spelle.
Zaraki posiada tylko 3 spelle nie licząc slasha: Kendo, zanjutsu, ryodan, jak taki zaraki wygląda przy postaciach które mają po 10 spelli i mogą przy tym combować.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 4:19 pm

Spelli nie powiększymy przy takim dmg jaki ma Zaraki, możemy jedynie pogadać o zmienieniu ich obszarów na bardziej korzystne.
Moja propozycja:
Zanjutsu:
Zaraki i Sado Spells 69198288936404961880

Kendo:
Zaraki i Sado Spells 42927952359330793590

Ryodan:
Zaraki i Sado Spells 24223123539966912877


Co wy na to?
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 4:24 pm

Kendo zostaw obszarem typu exori dookoła siebie, ryodan zostaw taki jaki jest, ale zanjutsu trzeba zmienić na coś innego bo obecnie będzie to spell nie używany. Może coś typu jakiegoś małego wave, albo target z lekkim obszarem? Albo wcale jakiś paral? Zaraki bazuje na obrażeniach z łapy czyli musi podejść do kogoś by coś trafić
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Rentaro Pon Lut 02, 2015 4:38 pm

Tak jak kolega wyżej kendo musi zostać obszarem by można było jakoś expic ta postacią ale bez przesady ze jest to jak exori nasz jedyny spell do expa ;/
Rentaro
Rentaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rentaro
Liczba postów : 21
Reputation : 1
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 4:59 pm

Czekam na screeny waszych propozycji spelli (mi screeny zajęły 3min...). Przy okazji podajcie też jeżeli możecie wasze propozycje na ograniczniki Zanjutsu do spelli (zamiast Rei Lvl). Jeżeli jest tu też jakiś Sado to niech on się wypowie na temat swoich spelli.
Pozdrawiam i liczę na współpracę,
Soul
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Banushin Pon Lut 02, 2015 5:09 pm

Hmm, a więc tak odnosnie Sado, Zmniejszyliscie mu spelle, spell na 20 lvl bije jako exori, spell na 55 (da się używać na 75 błąd), nawet nie na około potwora tylko po bokach, gz, 2 buffy z czego na 120 można dopiero używać na 150 kolejny błąd, la muerte prawda ma ładny dmg ale bije 1 kratkę, grafiki transformacji sado pomieszane, hity z łapy na 107 str z buffem z glovem 92 atk nie siega 5k nawet.Po prostu parodia nie wiem co wy chcecie zrobić z tych tanków żeby sobie 5 minut 1 moba zabijali ? taka rukia na 300 lata z lastem Aoe na pól ekranu i bije pewnie po 15k + combo z 10 spelli bd miała.

@edit
chociaż i tak sado jest troche w lepszej sytuacji bo ma target'a, a zaraki same wave co za bardzo do expienia sie nie nadaję, + co my tanki mamy robić z spellami które biją jak exori? bo expić się tym za bardzo nie da
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Rentaro Pon Lut 02, 2015 5:12 pm

http://wklej.org/id/1621055/
Proszę przepraszam ze tak ale nie miałem jak inaczej ;x
Przy okazji proszę o zobaczenie https://wob-animestory.forumpl.net/t132-problem-bug-z-saga-30#599 tematu ponieważ jest new bug.
Rentaro
Rentaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rentaro
Liczba postów : 21
Reputation : 1
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 5:24 pm

Banushin napisał:Hmm, a więc tak odnosnie Sado, Zmniejszyliscie mu spelle, spell na 20 lvl bije jako exori, spell na 55 (da się używać na 75 błąd), nawet nie na około potwora tylko po bokach, gz, 2 buffy z czego na 120 można dopiero używać na 150 kolejny błąd, la muerte prawda ma ładny dmg ale bije 1 kratkę, grafiki transformacji sado pomieszane, hity z łapy na 107 str z buffem z glovem 92 atk nie siega 5k nawet.Po prostu parodia nie wiem co wy chcecie zrobić z tych tanków żeby sobie 5 minut 1 moba zabijali ? taka rukia na 300 lata z lastem Aoe na pól ekranu i bije pewnie po 15k + combo z 10 spelli bd miała.

@edit
chociaż i tak sado jest troche w lepszej sytuacji bo ma target'a, a zaraki same wave co za bardzo do expienia sie nie nadaję, + co my tanki mamy robić z spellami które biją jak exori? bo expić się tym za bardzo nie da

1. Obszary spelli możemy zmienić jeżeli uważasz, że masz lepsze pomysły do dawaj screeny, dodatkowo tak jak mówiłem, jak możesz to napisz swoje propozycje ograniczników str zamiast rei lvl do spelli
1.1 Akurat spell na 20lv to target a na 55 to "exori".
1.2 Co do El Directo, chciałeś żeby był na całą mapę? Tosiek ma taki sam spell i nie narzeka.
2. Ogarniczniki lvlowe powinny już dobrze działać
3. Transformacje to inny temat.
4. Mamy zwiększyć hity z łapy tak?
5. "Rukia [...] bije pewnie po 15k"- z tego co wiem akurat Zaraki bije ze spelli 2/3x mocniej niż taka Rukia czy Tosiek (to było miz głoszone), nie wiem jak Sado ale myślę że ma hity podobne do Zarakiego, stąd takie małe obszary spelli.

Rentaro napisał:http://wklej.org/id/1621055/
Proszę przepraszam ze tak ale nie miałem jak inaczej ;x
Przy okazji proszę o zobaczenie https://wob-animestory.forumpl.net/t132-problem-bug-z-saga-30#599 tematu ponieważ jest new bug.

Kendo o wiele za duże z Zanjutsu też przesadziłeś.

Pozdrawiam i liczę na współpracę,
Soul
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Banushin Pon Lut 02, 2015 5:51 pm

Wcześniej to Grua tirar był na 20 a el directo na 55, rukia bije mniej od zarakiego? moze na 80 lvlu na 300 ma 10 spella który jest na pól ekranu, no ale gracz który nie gra Sado wie najlepiej :> to tak jak ja grający sado oceniał Ichigo albo toskiem którym nigdy nie grałem, albo nawet nie wbiłem 300, co do rukii i tych jej trudności niby ciężko się expi do 180 jednak ma podrodze mase spelli, wave co trudnego expić z wave? rozumiem jak by to było tylko przed siebie ale to jest 3 kratki w dal bije ...
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Rentaro Pon Lut 02, 2015 5:56 pm

Podobnie z zarakim nie ma nawet spella na 1 lvl Slash. Zanjutsu się nie nadaje do expa wgl Kendo JAKOŚ. Last spell nie wiem i jak expic zarakim? jak do 55 jest gównem od 55 ma tylko 2 spelle gdzie 1 to wave ? ;x inaczej mówiąc zaraki ma 2 spelle gdzie inne postacie maja po 6-7 albo i więcej.


Ostatnio zmieniony przez Rentaro dnia Pon Lut 02, 2015 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Rentaro
Rentaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rentaro
Liczba postów : 21
Reputation : 1
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 5:58 pm

Właśnie jeśli zmieniacie nam spelle na mniejsze obszary to dajcie lepsze hity z lapy... Obecnie tak jak wspomniał bunshin ze swordem 93 atak skillem 78 bije 2/3k kryt do 5k, z bufem skill 117 bije po 3/5k kryt do 7k. Weźcie pod uwagę, że nie ma szans zrobić sworda +10 ponieważ kasa na to nie pozwala, a nawet jeśli bym ją miał to max do +6 zwykłymi stonami da się ulepszyć (gdzie są te czerwone stony?)
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 6:33 pm

1. Czerwone Stony - Pacc ma lepiej, niestety.
2. Co do hitów z łapy, a jak attack speed, wydaje mi się że 2/3k przy wysokim attack speedzie to całkiem dobre "wyniki". Dodatkowo zauważ, że nikt specjalnie jakoś nie skilluje.
3. Póki co wszyscy narzekają a tylko jedna osoba postarała się mi pomóc.
4. Banushin- pisałem o Zarakim, nie wiem jak Sado ale Zarakiego sam obserwowałem, porównywałem z innymi i stwierdziłem, że trzeba mu zmniejszyć te spelle bo był wymiataczem.
Jeżeli chcecie większe obszary do łatwiejszego expienia to grajcie Rukią np. chcę żeby Zaraki i Sado byli typowymi tankami, trzeba się liczyć z tym, że nie dostaną spelli z wielkimi obszarami.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Banushin Pon Lut 02, 2015 7:38 pm

Nanika, Banushin*, 2 rzecz nie wiesz jak Sado ale go pogorszyłeś, grajcie rukią, nie każdy gra tylko dlatego że postać jest dobra fajnie się nią expi, 3 rzecz Zaraki nie ma spella na 1 lvl, 1 osoba postarała Ci pomóc, a i tak nie wziąłeś jego opini pod uwagę, hity przy z asem nawet po to 2-3k, nadal naciskam ze Rukia ma combo, Utame, ,m lvl leci jej jak pojebanym, 4 rzecz niektóre postacie nawet nie mają jak wbić 2,3 spella typu grimmjow czy ichigo. Pozdrawiam Very Happy
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 7:50 pm

1. Zaraki ma 1 spella, tylko był błąd.
2. Zajmujemy się tutaj Sado i Zarakim, póki co wszyscy porównują tutaj do rukii, okey, ona też jest za silna to ją ogarniemy. Grimmjow czy Ichigo nie potrafią wbić mlvl'a na spelle, póki co nikt mi o tym nie napisał, a prosimy wielokrotnie graczy by pisali to na forum, jak narazie wszyscy narzekają a nikt nie chce w sposób otwarty pomóc. Jedna osoba chciała mi pomóc ale jak napisałem, moim zdaniem te spelle są za duże i tyle. Reszta dyskusji w tym temacie jest jedynie o tym jaka to Rukia jest zajebista i jak Sado i Zaraki są teraz pokrzywdzeni bo przecież jeszcze wczoraj Zaraki był najsilniejszą klasa na serwie. Tak jak mówiłem, chcę żeby Sado i Zaraki byli typowymi tankami więc do tego dążmy. Tak więc ja uważam że na "większe" spelle (porównujące do obszarów np. Rukii czy Tośka) nie macie co liczyć ale możemy to tak uzgodnić żeby spelle były wygodne do expienia czy pvp.
2.1 No ale przy wyższym as szybciej się hita, dmg jest teoretycznie taki sam ale w praktyce jest większy.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 8:01 pm

Co do mlvla zarówno zaraki jak i sado mają podobny problem. Kendo jest od 55 lvla i od 15 mlvla, żeby móc korzystać z tego spella trzeba wbić ze 100lvl bo prędzej mlvla nie wbijemy chyba, że jakieś itemy na mlvl, ryodan jest od 30 mlvla gdzie obecnie na 300 lvlu mam 28 mlvl... Mówisz soul, że przy większym as szybciej się hita, tak to prawda, ale przy takim dmgu z łapy wolałbym walnąć 2 spelle obszarowe jak to mają inne klasy i zabić grupkę mobów po czym przeszedł bym do następnego lura, a grając zarakim/sado jesteśmy zdani na łapę i bijemy pojedynczo nawet przy takim as jaki mamy nie rekompensuje nam strat w expie na h przy innych klasach
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 8:08 pm

Przykładowe wymaganie zanjutsu na spell:
Slash- bez wymagania
Zanjutsu- 25 zan
Kendo-45 albo 50 zan
Ryodan- 70 chociaż może przesadzam, troszkę skilowałem i mam 68 bez niczego
Weźmy też pod uwagę itemy co dają zanjutsu, ale raczej by je zdobyć trzeba ze 150lvl +
Zaraki regeneration- jeśli też od zanjutsu to dajmy 40

nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Rentaro Pon Lut 02, 2015 8:16 pm

http://wklej.org/id/1621289/
Proszę moja następna propozycja spelli i dodałem 1 new spell do zaraka jako pomysl. Tak jak wcześniej spella na 300 nie dałem ponieważ nie mam takowego levela i nie wiem jak się gra z tym spellem
Btw soul możesz dać mi jakiś kontakt do ciebie? gg albo coś na pw jak możesz wyslij.
Rentaro
Rentaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Rentaro
Liczba postów : 21
Reputation : 1
Join date : 01/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 8:27 pm

Rentaro, mi się podoba Kendo i Zanjutsu, co do reiatsu furie to musimy to przemyśleć.
Co do kontaktu, only via mail lub pw.GG mogę podać ale nie ma mnie tam  w ogóle ew. tylko do pogadania na szybko z czego teraz i tak muszę się uczyć więc ****.
Dla niekumatych spelle zaproponowane przez Rentaro:
Zanjutsu:
Zaraki i Sado Spells 03436228792254134387
Kendo:
Zaraki i Sado Spells 05175070074499482747

Nanika, wiem że jest problem z rei lvl dla Sado i Zarakiego dlatego chcę dać ograniczniki zanj/str.
Co do "strat"- w takim razie jak je zrekompensować nie licząc zwiększenia obszarów spelli?


Ostatnio zmieniony przez Soul dnia Pon Lut 02, 2015 8:46 pm, w całości zmieniany 3 razy
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 8:45 pm

Albo zanjutsu i kendo dać takie same obszary typu exori, albo hity z łapy lepsze. Można też dać kendo typu exori ale z wiekszym dmg, albo dać ryodan wiekszy dmg w końcu jest co 5 sec chyba.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Gość Pon Lut 02, 2015 8:50 pm

Tak coś ode mnie.

Czemu all porównują sado i zarakiego z rukia, rukia do 180 ma strasznie ciężki exp, do 100 mamy 2 spelle przed siebie i shou, potem na 100 mamy aoe które bije 1k, na 140 mamy wave i na 180 pierwszy spell którym można dobrze expic, na 230 dostajemy 1 spell ktory przewyższa spelle od zarkakiego i sado pod względem dmg.
To że na 300 Rukia bija więcej od sado i zarkiego i ma więcej spelli jest logiczne, w końcu ona jest magem a nie tankiem.
To że po jakimś czasie ktoś sobie widzi taka rukie(mnie) na trainach robiącego duży dmg nie znaczy że postać jest taka op, najpierw niech sam spróbuję wbić lvl a potem mówić o postaci.

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 9:07 pm

Z tego rozumiem, że powinniśmy podnieść dmg ostatniego spella u zarakiego (przy małym obszarze)?

PS weźcie pod uwagę że dmg ze spelli u Zarakiego i Sada jest związany z zan/str a nie z rei lvl.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by nanika Pon Lut 02, 2015 9:25 pm

Mówiłem wam, że to nie działa tak jak Ty soul mówisz, coś jest zepsute z tym.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Admin Pon Lut 02, 2015 9:28 pm

Zaraki i Sado Spells Facebook_like_thumb
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Ciastko Pon Lut 02, 2015 9:32 pm

A ja z tego co rozumiem, to Sado i Zaraki byli od początku najsilniejsi, wszyscy porobili te postacie, teraz dostali nerfa i 80% graczy serva, czyli ci co graja tymi postaciami piszą o tym jaki to zaraki i sado są słabi, a postacie typu Grimmjow, Ichigo itd. gdzie występuje problem, że nie dość, że robią spellami mniej dmg, nie mają jakiegoś fajnego AoE tylko napipszają z wavów którymi jak trafi się w 2 przeciwników to jest zajefajnie, to nie mogą używać większości spelli bo na 75 lvlu spell wymaga 40 m lvl a ma się ok 20... ALE DOBRZE ZARAKI TAKI SŁABY I TAK Z NIM ŹLE
Ciastko
Ciastko
VIP
VIP

Nick in game : Takie Nies
Liczba postów : 27
Reputation : 5
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Zaraki i Sado Spells Empty Re: Zaraki i Sado Spells

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach