Gracze uciekają.

+11
Tatsuya
Kei
knrd1337
kofe
Arn
nanika
Raiten
Ashisogi Jizo
Achiru
Inoue San
mrkilusion
15 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Gracze uciekają. Empty Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Sro Sty 21, 2015 2:29 pm

Pytanie do was gracze, czemu serwer robi się nudny? Bak questów? Za łatwo leci lvl? Piszcie co o tym sądzicie a my postaramy się coś z tym zrobić! Czekam na opinie.

Moje zdanie jako admina na ten temat:
  • Łatwo wbić lvl,
  • Brak fajnych i wymagających questów na duże lvl,
  • brak itemkow do handlu,
  • brak graczy.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Sro Sty 21, 2015 2:55 pm

Mówiłem wam, ze to wina tego iż nie ma co robić na wyższym lvlu... Wbijasz 300 lvl i koniec, sagi muszą być ciekawsze, jakieś najazdy, wiecej questów, jakieś nowe anhi...
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by mrkilusion Sro Sty 21, 2015 2:59 pm

Przede wszystkim według mnie jest tu po prostu nudno. Wiem, że wkładacie dużo pracy i w ogóle staracie się jak możecie żeby było fajnie i super i par exellence ale ja tutaj się po prostu nudzę. Nic poza expieniem tu nie idzie zrobić. Nie lubię gdy gra opiera się na hunceniu i skillowaniu. Brak pvp też ma swoje minusy, no i dochodzą do tego itemy. Nie, że coś, nie jestem łasy na hajsy w grze ale bardzo lubię kiedy coś opiera się na kilku szczeblach, a nie na jednym - byle było. Dokładniej chodzi mi o to żeby dodać do gry przedmioty różnego pokroju. Chociażby jakieś dodające hp/mane, inne które są odpowiedzialne za żywioły - chociaż tych nie brakuje albo takie, które zamiast jakichś poszczególnych atrybutów mają po prostu dużo obrony. Dodać jakieś questy rozmieszczone na expowiskach - czy to za bramką czy gdzieś ukryte między detalami mapy. Dodać też npc'tów albo do obecnych dodać możliwość sprzedaży większej ilości przedmiotów.
mrkilusion
mrkilusion
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Serxio
Liczba postów : 2
Reputation : 0
Join date : 15/01/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Sro Sty 21, 2015 3:05 pm

1. Uwazam ze lvl leci szybko, ale nie jest to takie zle, problemem jest to ze na wiekszym lvlu nie ma co robic.
2. Brak fajnych i wymagających questów na duże lvl, nic dodac nic ujac.
3. Brak itemkow do trade, jedynym setem ktory mnie by interesowal na obecna chwile to hell set, ale go juz calego mam, sprzedawac itemkow z hell setu nie mam zamiaru poniewaz za co mam to sprzedac? Kasa jest dla mnie nic nie warte na ten moment mam okolo 2600cc i nie zbieram juz wiecej bo nie mam co z tym robic.
4. Brak graczy, nie ma pvp, nie ma co robic, sagi sa nudne teraz sagi polegaja na staniu 20 min z mobkiem ktory malo bije i leczenie sie co jakis czas i uzywanie spellu za sagi nie ma takze dobrej nagrody, teraz za sage dostawalem ~70% lvla przez te 20 min zdazylbym sam wbic 2-3 lvle.

Uwazam ze dobrym pomyslem bylo by zorganizowanie spotkania miedzy 2-3 uczestnikami reprezatujacych graczy oraz trzema adminami. tam moglibysmy w real time omowic problemy miedzy innymi dlaczego gracze uciekaja, balans, pvp oraz ekonomia gry(trade etc).
Uwazam ze bylo by to latwiejsze niz pisanie na forum, czesto zdarza sie tak ze pod koniec nie wiadomo o co chodzi w danym temacie, co mogloby zostac unikniete podczas spotkania w grze. Cala uwaga byla by skupiona na tym spotkaniu, dzieki czemu nie bylo by trzeba czekac dlugi czas na odpowiedz oraz poznalibysmy zdanie graczy oraz adminow. Uwazam ze duzo by to dalo serverowi a nawet jak by nie wyszlo to sie przynajmniej sprobowalo. Aby zorganizowac te spotknie potrzebne bylo by glosowanie kto by reprezentowal graczy oraz data i czas ktory pasowalby wszystkim uczestnikom spotkania. Ale glosowanie oraz decyzja czy takie spotkanie ma szanse sie kiedykolwiek odbyc zostawie juz administracji.

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze ten post z miejsca pracy gdzie Windows jest po angielsku a klawiatura nie ma polskich znakow. (right click tez nie pomoze poniewaz google szuka automatycznie angielskiego tlumaczenia).

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Sro Sty 21, 2015 3:05 pm

Fakt, moim zdaniem itemy jest łatwo zdobyć przez co handlu w grze nie widać. Każdy kasy ma pod dostatkiem, a nie ma czym handlować. Następną sprawą jest pvp, raczej każdy chciałby się trochę pobawić w jakieś wary, ale z obecnym balansem raczej będzie to troszkę śmieszne.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Sro Sty 21, 2015 4:14 pm

Nad itemami pracujemy, do itemów które po prostu dropią z moobów zostaną dodane dodatkowe atrybuty, zostaną również dodane nowe itemki z sag, będzie jakiś rate na dostanie itemka więc tylko farciarze będą mogli na tym coś zarobić.
Merlase, pomysły jak urozmaicić sagi? Mobki mają mało spelli czy co?
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Sro Sty 21, 2015 5:01 pm

Raczej za dużo hp^^ Balans im się przyda, np do połowy sag mogą być słabsze, ale za to w dalszych sagach powinni mieć taki dmg, że trzeba wykonywać je w 3 osoby minimum. Team na sagi powinien wyglądać tak: Zaraki/sado tank, inoue sio, rukia paral/dps
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Inoue San Sro Sty 21, 2015 5:48 pm

Witam. zgodze sie z kolegami wyzej exp jest spx tylko problem ze od 300 nie ma co robic mysle ze trzeba pozmieniac
1. Mniejszy loot Rate.
2. Pvp zrobic bardziej przyzwoite.

po 3. dodac pare nowych expowisk questow i bedzie git
Inoue San
Inoue San
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Inoue San
Liczba postów : 2
Reputation : 0
Join date : 21/01/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Sro Sty 21, 2015 6:25 pm

Soul napisał:Merlase, pomysły jak urozmaicić sagi? Mobki mają mało spelli czy co?

Po pierwsze sagi prawie w ogóle spelli nie maja.
Moim zdaniem dać im większy dmg z łapy, rozmaite spelle, targety, aoe, wave, tak żeby team musiał uważać jak stoi.  Niektóre z nich strasznie szybko biegają to tez nie jest dobre. Powinny być dość wolne jak mniej więcej ~300 lvl bez speed upa. Hp im zmniejszyć i to o bardzo dużo.  Bijąc to teamem 3-4 osoby sagi powinny zabierać max 3-4 min a nie 20 minut. Espadzie można zrobić formy tak jak ma aizen, zaraki, byakuya. Areny sag mozna zrobić ciekawsze, hallibel, barragan, stark, tousen one chyba wszystkie są na dachach, można dodać jakieś wizualne efekt tak żeby te areny były ciekawsze oraz zrobić je większe, lecz to dopiero potem najpierw trzeba się skupić nad innymi rzeczami.

@Arn, Soul Wojtux, jakie odczucia co do pomysłu zorganizowania takiego spotkania o którym pisałem w poprzednim poście, uważam że łatwiej było by przekazać sobie pomysły w grze niż pisać długi i oficjalny post na forum. Oczywiście nie chodzi mi w grze że normalnie priv msg tylko było by umówione spotkanie o danej godzinie i ci co mieli uczestniczyć byli by w nim, odbywało by się w jakimś miejscu gdzie normalni gracze nie będą mieli wstępu dzięki czemu uniknie się spamu.
Zawsze można spróbować zorganizować jedno takie spotkanie zobaczyć jak to działa, będzie dobre to można zorganizować drugie, nie uda się to się o tym zapomni. Stawiam że wy jako admini też odbywacie takie spotkania i sie naradzacie etc, to by było spotkanie trochę z innym typie, wy moglibyście się spytać co gracze sądzą o jakiś waszych pomysłach, a reprezentant graczy mógłby powiedzieć czego oczekują oraz jakie pomysły mają graczę. Jak już mówiłem wydaje mi się mogło to by być lepsze niż pisanie długiego postu na forum który i tak może zostać źle zrozumiany i odrzucony. Dzięki temu przynajmniej można by było dokładnie wyjaśnić co się miało na myśli w danym pomyśle.

Pozdrawiam,
Merlase
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Sro Sty 21, 2015 9:00 pm

Merlase napisał:Stawiam że wy jako admini też odbywacie takie spotkania i sie naradzacie etc,
Ja z Wojtuxem chodzę na lodowisko, jak coś to zapraszam!

Co do spotkania, myślę że nie będzie problemu, na jakiegoś ts'a się wbić czy skype ale najgorzej będzie dobrać termin.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Sro Sty 21, 2015 9:14 pm

Ts, albo skype to dobry pomysł.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Arn Czw Sty 22, 2015 6:55 am

A terminy nas gonią. :-) proponuje wstepnie spróbować zorganizować spotkanie jutro tj. piątek 23.01.15 do 14 pracuje ale od 15 do 21-22 mam czas zarezerwowany na server. Także co sądzicie o tym terminie?

--Soul - 15-18 mnie nie ma na pewno, potem powinienem być.
Arn
Arn
VIP
VIP

Nick in game : Arn [Admin
Liczba postów : 91
Reputation : 2
Join date : 24/12/2014
Age : 34
Skąd : Włocławek

http://wobota.no-ip.org

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Sty 22, 2015 1:11 pm

Jak cos to ja w piatek mam czas od ~18:30 do ~04:00 wiec jezeli jest mozliwosc zebym byl przy tym spotkaniu to bardzo chetnie.

sry za brak polskich znakow ale pisze z miejsca pracy.

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Czw Sty 22, 2015 1:26 pm

W godzinach wieczornych można zrobić spotkanie. Arn/soul/wojtux podajcie konkretną godzinę, a my  postaramy się dostosować.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Arn Czw Sty 22, 2015 4:48 pm

Proponuje godzina 19 miejsce temple i tam ogarniemy Ts bądź skype.
Arn
Arn
VIP
VIP

Nick in game : Arn [Admin
Liczba postów : 91
Reputation : 2
Join date : 24/12/2014
Age : 34
Skąd : Włocławek

http://wobota.no-ip.org

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Achiru Czw Sty 22, 2015 9:10 pm

Kilka rzeczy odemnie:
Exp moim zdaniem jest idealny nie za wolno nie za szybko.
Prostym sposobem na wiecej ciekawostek to dodanie wiecej transow.
I jak juz panowie up umowili sagi/taski mogly by dawac jakies itemy porzadne i tez przydalo by sie wiecej questow.
Expowisk tez sie nie wydaje byc zbyt wiele mapa jest wielka ale i tak gracze expia na max 6-7 mobkach.
Achiru
Achiru
VIP
VIP

Nick in game : Achiru
Liczba postów : 76
Reputation : 7
Join date : 03/01/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Czw Sty 22, 2015 9:39 pm

Moim zdaniem exp jest za duży:D Nudzi wam się szybko, ponieważ wbicie 500 lvl to żadne wyzwanie... Proponuje przy następnym resecie charów dać exp rate x2
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Achiru Pią Sty 23, 2015 1:02 am

Moze to tylko moja opinia ale w sumie exp moglby byc mniejszy tylko mi sie wydaje ze expienie na niskim poziomie (cos ponizej 200) jest strasznie meczace i duzo trudniejsze nic expienie od takigo np 220 poziomu . Mozliwe ze transy i skille na wyszy poziom daja za duzo a te na mniejszych poziomach za malo.
Achiru
Achiru
VIP
VIP

Nick in game : Achiru
Liczba postów : 76
Reputation : 7
Join date : 03/01/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Pią Sty 23, 2015 8:16 am

Exp jest troche za duzy, 2x wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem, a co do expienia na low lvlu, tu masz racje jest to bardzo uciazliwe i trudne no ale nie oszukujmy sie takie ma byc, wkoncu na wiekszosci otsow tak jest dopiero gdy masz wiecej i lepsze spelle oraz mozesz expic na lepszych potworkach exp staje sie ciekawy, na ten moment nie jestem w stanie powiedziec czy expienie na low lvlu jest zbyt ciezkie poniewaz nawet gdybym wystartowal od nowa to nie oszukujmy sie, trudno by bylo nie przerzucic sobie eq etc. nawet jezeli sie tego nie chce robic to instynktownie jednak jakos sie siegnie po pomoc tego chara z wiekszym lvlem. Nie wiem tez jak bardzo zostal zmieniony dmg melee na poczatkowych lvlach, ale wydaje mi sie ze po takim nerfie spelli jaki byl to dmg z melee zostal na mniejszych lvlach zwiekszony, no ale jak mowilem to bede mogl ocenic dopiero potem.

Brak polskich znakow, pisane z miejsca pracy.

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Ashisogi Jizo Pią Sty 23, 2015 7:21 pm

Powiem szczerze że według mnie jest parę powodów:


1.  Mało Postaci do grania ...
2.  Mało w h** Quest'ów/Anhi
3.  Brak PVP
4.  Exp jest Spoko ale Mało jest Expowisk  ...
5.  Przydały by się jakieś Ciekawe Nagrody ... za Sagi ...
6.  Przydało by się coś w Stylu "Instancii" / "Dungeon'ów" ...
(Urozmaiciło by to grę ... NP. na końcu Bossy i 1% na Mega RARE item Szansa dropa)
Ashisogi Jizo
Ashisogi Jizo
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Ashisogi J
Liczba postów : 18
Reputation : 4
Join date : 27/12/2014
Age : 30
Skąd : Szczecinek

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by knrd1337 Czw Lut 05, 2015 2:34 am

Witam, dopiero od około 10 minut biegam po serwerze i widzę że szykuję się tu bardzo fajny projekt na scenę OTSów w Polsce Wink
Widzę że macie trochę problemów z serwerem, to wypiszę co do mnie uderza jako gracza który na serwerach NARUTO Dragon ball i innych gra już od lat.
- Rook na którym się pojawiamy nie wyjaśnia nam zbytnio niczego na temat Souli i broni które za nie możemy dostać, normalnie to bym wbił 8 i wyszedł gdybym nie dostał info od kumpla ; d
- W mieście trochę dziwnie wyglądają bloki z bandytami/mafiozami. Nie żeby nie podobał mi się pomysł, ale idziesz ulicą i nagle wchodzisz do budynku w którym panuje w dodatku dość niezły nieład. Zaproponowałbym proste miasto z wyjściem wilkami na starcie i drogą do domków z mobami kolejno lepszymi i lepszymi .. (wiadomo potem miasto etc.)
- Łatwość expa. Jeżeli chcemy zrobić z niego fast expa to OK. Ale bez przesady jeśli chodzi o te moby w stosunku do naszego heala ;o Z basic eq na foodzie 8 moobów nie może mi zbić regeneracji, gdzie każdy z nich daje mi 1 lvl Neutral Jak na taki serw gdzie trans jest na 300 proponowałbym obciąć ten exp o połowę, albo zmniejszyć przyrosty bohaterów jeśli chodzi o regeneracje czy hp.
-Bronie - Zauważyłem że zastosowaliście wymianę dusz na bronie co jest całkiem ciekawe, tyle że nie wiem czy w porównaniu do broni którą dostajemy na start (6 atk), broń którą dostajemy 10 minut później (25 atk) nie jest za dużym odskokiem ; d W dodatku nie wiem jak to wygląda później z dropieniem weaponów, ale myślę że itemy ze sklepów powinny zawsze być przynajmniej o połowę gorsze od tych które można wydropić/zdobyć z questa/sagi, albo z moba+1+2+3...etc.

Na razie nie mam czasu na sprawdzanie serwera dogłębniej, ale mam nadzieje że administracja podejmie jakieś kroki w tych kwestiach i powstanie nam tutaj bardzo fajny serwer BLEACH, z tego co mi wiadomo jeden z nielicznych nawet jak nie jedyny Very Happy
knrd1337
knrd1337
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : knrde
Liczba postów : 7
Reputation : -1
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Czw Lut 05, 2015 2:38 pm

To są bety i exp rate jest dany na x2, a przed resem charów był na x3 za pewne przy następnym resecie charów będzie x1. Mimo tego, że exp rate jest x2 to bardzo ciężko jest wbić 300.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Czw Lut 05, 2015 2:50 pm

nanika napisał:To są bety i exp rate jest dany na x2, a przed resem charów był na x3 za pewne przy następnym resecie charów będzie x1. Mimo tego, że exp rate jest x2 to bardzo ciężko jest wbić 300.
Nanince zajeło to całe 2 dni...
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by nanika Czw Lut 05, 2015 2:52 pm

Całe 2 dni, ale praktycznie bez przerwy ^^ Raczej długo do tego ja znam całą mapkę i respy, gdybym zaczynał przygodę z wobem to wbicie 300 zajęłoby mi z tydzień.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Czw Lut 05, 2015 2:53 pm

Dzięki tobie stwierdziłem, że metale muszą dawać mniej expa Razz
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach