Spawn exiledow

4 posters

Go down

Spawn exiledow Empty Spawn exiledow

Pisanie by Gość Wto Lut 23, 2016 1:15 pm

Proponowalbym znacznie oslabic mobki Exiled Riteitai, Exiled Kanritai, Exiled Keigun. Jest to spawn do ktorego dostep mamy dopiero bo trudnym i wymagajacym quescie do ktorego wykonania potrzebojemy az 3 graczy z dosc wysokimi lvlami, z tego co wiem do spawn ma byc dla graczy 400+ aby tu expic, lecz teraz nawet 500 zaraki ma problem z 3 mobkami poniewaz zabija je zbyt wolno i nie nadaza z leczeniem, ja moja 420 rukia padam od 3 takich mobkow a posiadam dosc dobre eq dodatkowo upgradowane na % protecta na kidou z ktorego bije wiekszosc spelli tych mobkow. Na chwile obecna moge jedynie bic po 2 mobki na tym spawnie co sie mija z termem expienia, widzac ich dmg na takiej Rukii expienie na tych mobkach bedzie dla mnie praktycznie nigdy nie mozliwe(mowie tu o expieniu a nie o wybijaniu po 1-2). Jest to spawn na ktory dostep jest bardzo trudno uzyskac a niestety bieganie na nim jest strasznie ryzykowne i nie oplacalne pod wzgledem exp/h. wedlug mnie wypadalo by to zmienic.

Oto pare moich propozycji.

Zdecydowanie zmniejszyc sile tych mobkow tak aby bicie po 3-4 na ~420 lvlu z 20% kidou protecta bylo mozliwe(nie mowie tu o 4 tych najsilniejszych ale 4 najslabsze albo 3 te srednie bo z tego co wiem to te najlepsze nie wystapuja w tak duzych ilosciach).

Zmniejszyc ilosc hp tych mobkow tak aby wybijanie ich bylo duzo szybsze, wtedy otrzymamy efekt takich mestacia shinigami, bija one zdecydowanie wiecej niz hollow shinigami ale sa itak latwiejsze do zabicia poniewaz maja duuuzo mniej hp dzieki czemu expienie na nich jest oplacalne.

Zwiekszyc przyrost expa za te mobki. Jezeli ma sie je bic po 2 max 3 na zarakim/sado na ~500 lvlu to niech przynajmniej daja wiecej expa tak aby bieganie tam bylo oplacalne, bo z tego co wiem to mial byc spawn do expa a nie dropnia eq, bo od dropienia eq mialy byc kushandy.

(do soula)Jezeli nie chcesz ich zbyt bardzo oslabic tak zeby nie biegalo sie na nich na 300/350 lvlu to moze dodaj bramke lvlowa od 400 lvla? Wtedy przynajmniej wbicie tego 400+ bedzie mialo jakis sens bo teraz za wbicie 400+ lvla poniewaz tracimy jedna z najlepszych rozrywek na chwile obecna na serverze ktora sa raidy a nie dostajemy nic w zamian. Wtedy wiecej ludzi moze bedzie chcialo wbic 400+ tak aby mogli expic na tym spawnie oraz bic bossa sui fon z dodatkowa szansa na omni soula. Wtedy oslabienie tych mobkow nie powinno byc problemem poniewaz nie dosc ze trzeba by zrobic bardzo trudnego questa na 3+ osoby to jeszcze dodatkowo byla by bramka lvlowa.

P.S. Sry za brak polskich znakow ale pisze to z laptopa.

Pozdrawiam,
Merlase.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by nanika Wto Lut 23, 2016 5:07 pm

Bardzo dobry pomysł z osłabieniem i nawet z tą bramką, według mnie powinno być więcej spawnów z bramką lvlową, ponieważ więcej osób wbiło by ten 400 lvl, aby wejść na jakiś przyjemny resp do expa czy też do zarobienia kasy.

Obecnie sam boje się tam na tych exiledach biegać z racji tego iż takie 3 mogą mnie zabić.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Admin Wto Lut 23, 2016 6:37 pm

Czyli:
obniżyć dmg, obniżyć hp, zwiększyć exp. Nie za dużo na raz?

Co do raidów na 400lv nie ma ich ponieważ nie ma graczy na tym lvlu. Jeżeli odpale raidy na 400lv to na pewno nikt nie wbije 400lv ponieważ gracz Hakka no Togame będzie zabijał wszystkich by nie wbili tego lvl i nie kradli raida. Dlatego póki nie ma min. 4 graczy na 400lv+ nie będzie tego raidu.

Co do bramek lvlowych - w tym wypadku quest jest swoistą bramką. Co do innych respów - bramki ustawione sa na 1lv ponieważ nie wiadome było do końca jakie monsterki będą na jaki lvl (nowy balans wykonany przez jednego z graczy). Uważasz Nanika że są one potrzebne?
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by nanika Wto Lut 23, 2016 7:09 pm

Nie ma być to na raz, a wybrać coś z tego.
Jeśli obniżyc dmg to reszte zostawiamy, a jeśli hp to zostawić obecny dmg- coś takiego

Jeśli chodzi o bramki lvlowe to myślę, że są ciekawą opcją, ale tylko na większe poziomy. Nie są potrzebne wszędzie na nisko poziomowe spawny, można dodać parę na lepsze respy lub questy i gracze będą wbijać lvl by przedostać się za bramkę i zobaczyć co ciekawego tam jest. Przynajmniej ja mam tak, gdy widzę jakaś bramkę na jakimś otsie a nikt nie może mi powiedzieć co się tam kryje to sam zaczynam dążyć do tego by móc przejść przez nią.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Banushin Wto Lut 23, 2016 7:49 pm

moim zdaniem, obniżyć dmg troche, bo hp nawet spoko mają, największa trudność z Exiled Kanritai jest gdyż mają dużo hp i dmg, co do bramki przecież i tak żeby zrobić tego questa trzeba mieć z 350 tanka i 300+ healera, bramki lvlowe powinny być bo często ludzie na gc piszą ze weszli na ninje na 30 lvlu i padli

~~pozdrawiam BANuv
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Gość Wto Lut 23, 2016 8:20 pm

Soul, jako admin powinieneś wiedzieć iz postacie z podobnymi lvlami na ~400 się nie ubiją same, chyba że jedna osoba jest wgle bez eq a druga z najlepszym eq, rozumiem że nie odpowiadasz za balans postaci ale jednak pojęcie powinieneś mieć, innymi słowy twój argument jest całkowicie nie poprawny o tym że bym każdego zabijał. Na tę chwilę jedyna szansa na to iż te raidy będą to albo to iż espada pozwoli sie wyexpic spartowi oraz chopok wreszcie zacznie expic na grimmie, albo iż ja i razell wbijemy drugimi charami 400+ bo dla normalnego gracza nie ma to sensu, szczególnie dla tego co wbije ten 400+ jako trzeci, bo będzie musiał czekać.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Admin Wto Lut 23, 2016 9:11 pm

Oczywiście posta Merlase olewam bo nie temat a do tego początek jest taki, że szkoda gadać.

Wracając do tematu, okey postaram się jak najszybciej zająć Exiledami ponieważ widze że ostanie osłabienie mało dało. Skupie się tym razem głównie na dmg. Ale niestety razem z tym prawdopodobnie zmniejsze loota.
Co do bramek lvlowych, Banushin- na ninje zostały dodane już jakiś czas temu ponieważ to rzeczywiście był problem. Kolejnym takim newralgicznym miejscem są chyba blanki no i Togabito.
No a Omni Quest tak jak pisałem jest swego rodzaju bramką.
Można dodać jeszcze bramki lvlowe na metale, dzięki temu więcej respów będzie wykorzystywane.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Gość Wto Lut 23, 2016 9:25 pm

To ty zacząłeś mnie na forum obrażać i to jeszcze bez jakichkolwiek dowodów bo fraga to ja od dawien dawna nie miałem, w ostatnie 2 miesiące chyba 1 fraga miałem i to przypadkiem bo mi crit na djsparta wpadł a chciałem go na redzie zostawić, a więc najpierw sam prosiłbym abyś się zastanowił co piszesz na forum o mnie a potem pisał a nie najpierw mnie obrażasz potem się odgryzę to tak dziwacznie reagujesz. Takie zabawy działają w dwie strony, a nie tak że ty sobie o mnie piszesz co chcesz a potem wielce się dziwisz jak coś nie miłego odpiszę.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Admin Wto Lut 23, 2016 9:45 pm

Wyraziłem jedynie swoje objawy oparte na obserwacji gry. Jeżeli cię to obraziło, chociaż nie wiem co tam mogło być obrażającego to przepraszam.

Niemniej jednak z raidami póki co niestety zostanie jak jest. Jedyną możliwością jest przełożenie tego radia na 350lv+.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Banushin Wto Lut 23, 2016 9:54 pm

A więc jako użytkownik tego forum od prawie dwóch lat, szanuje decyzje soula i Gieema Merlase, lecz nie zgadzam się z decyzją przełożenia raidu na 350+ ponieważ nie rozumiem tego i koledzy z ts'a tak mi kazali, a że nie mamy już nic do stracenia nie zgadzam się

Pozdrawiam i liczę na obiektywną decyzję
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Admin Wto Lut 23, 2016 9:58 pm

Dzieki temu że przesuniemy go na 350lv+ więcej graczy będzie mogło brać w nim udział.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Banushin Wto Lut 23, 2016 10:02 pm

watpie czy jakis 350 zabije jednego moba a co dopiero gdy wybiegnie mu 2 tak jak to sie respi na raidze xd ale rób jak uważasz Razz

Pozdrawiam i szanuje twoja decyzję Soul
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Spart Wto Lut 23, 2016 11:35 pm

Przesuniecie tego raidu na 350 lvl jest dla mnie złym pomysłem. Zostawić jak jest i czekać aż więcej graczy wbije 400+ tyle ze jak ktoś już tam @up napisał zrobić coś by zachęciło graczy do wbicia tego levela Very Happy
Spart
Spart
VIP
VIP

Nick in game : Spart
Liczba postów : 41
Reputation : 5
Join date : 23/02/2016

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by nanika Sro Lut 24, 2016 6:58 am

Dokładnie, przesunięcie na 350 lvl mija się z celem, bo kto będzie chciał wbijać 400 lvl, spelle chyba są na 420/450/500, a przed tym ma się jeszcze raida na 400lvl.
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

Spawn exiledow Empty Re: Spawn exiledow

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach