lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

3 posters

Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by resus24 Wto Sty 12, 2016 4:30 pm

Witam.
Dzisiaj mam straszne lagi.
Chwilami nie mogę używać skilli, czy tez nie mogę zejść z drabiny lub na nią wejść.
Na speedtest.pl lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. 2nuhwcn

Przed chwilą padłem bo mnie wyrzuciło z serwera. Klikając na mapę postać co chwila robi sobie przerwy zamiast iść do wybranego punktu. Nie tylko ja zwróciłem uwagę na lagi oraz DC.
Na stronie brak informacji na ten temat. Sad
Wczoraj wszystko chodziło w miarę ok.

Chciałbym wiedzieć czy administracja zdaje sobie z tego sprawę i czy będzie poprawa?
resus24
resus24
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : xayro
Liczba postów : 6
Reputation : 0
Join date : 12/01/2016

Powrót do góry Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty Re: lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by Gość Wto Sty 12, 2016 4:36 pm

Witam,
Jest mi przykro słyszeć ze przez lagi padłeś.
Administracja doskonale zdaję sobie sprawę z tego że są lagi na serwerze oraz że co chwile wyrzuca z gry.
Już od jakiegoś czasu są prowadzone pracę nad tym aby się tak nie działo, niestety nie idzie to tak sprawnie jak by wszyscy chcieli ;/.

Jedyne o co mogę prosić na ten moment to uzbrojenie się w cierpliwość i poczekanie aż lagi spowodowane atakami DDOS ustąpią.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty Re: lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by nanika Wto Sty 12, 2016 4:40 pm

Czy będzie jakaś rekompensata? Nie mówimy o godzinie lagów, ale to się zaczęło o godzinie 3-4 w nocy i dalej mamy to samo.
Jakiś event?
nanika
nanika
VIP
VIP

Nick in game : Nanika
Liczba postów : 131
Reputation : 7
Join date : 29/12/2014

Powrót do góry Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty Re: lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by resus24 Wto Sty 12, 2016 4:51 pm

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. 35c3cll


https://www.youtube.com/watch?v=L4n0R7HD7OM&feature=youtu.be


No nic mam nadzieję, że sobie poradzicie.
resus24
resus24
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : xayro
Liczba postów : 6
Reputation : 0
Join date : 12/01/2016

Powrót do góry Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty Re: lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by Admin Sro Sty 13, 2016 11:34 am

Dzisiaj lagów i crashy dzień kolejny. Skill Event cały czas trwa więc zapraszam do skillowania.
Co do "poradzenia sobie", oczywiście że sobie poradzimy, pracujemy nocami żeby przenieść się na o wiele wydajniejszy serwer z pełnym zabezpieczeniem DDOS.
Mały refresh serwa również planujemy.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp. Empty Re: lagi, problemy z używaniem skilli, wchodzeniem po drabinie itp.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach