[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

5 posters

Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Sro Sie 12, 2015 4:53 pm

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Contestmaly_zps1iqfhuyl
Konkurs na filmik przedstawiający grę World of Bleach i w jakiś sposób reklamujący ją.
Aby zgłosić do konkursu nakręcony filmik należy uploadować go na portal youtube.com a następnie link do niego wrzucić w odpowiedzi na ten temat.
Nagrody:
1. miejsce: wybrany przez uczestnika dowolny item, przy czym pomagam wybrać ten właściwy oraz 14 dni pacc'a na oficjalnej wersji.
2. miejsce: Hell Soul
3. miejsce: 100cc
Wyniki: Piątek 21.08 godz. ~16:00.

Czekam na waszą kreatywność!


Ostatnio zmieniony przez Soul dnia Pią Wrz 04, 2015 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Jotaro Wto Sie 18, 2015 1:51 am

Here c:

Jotaro
Jotaro
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Jotaro
Liczba postów : 8
Reputation : 0
Join date : 17/08/2015
Age : 28

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Wto Sie 18, 2015 10:08 pm

Na prośbę wielu graczy oraz po naradzie rady do zarządzania konkursem przedłużamy konkurs do 31 sierpnia.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Sarpil Sro Sie 19, 2015 7:19 pm

Nawet ja coś zrobiłem. c: Tak jak Szczupak mówił, bo byle jak, ale filmik prezentujący jest. C:
Sarpil
Sarpil
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Logan
Liczba postów : 4
Reputation : 3
Join date : 06/08/2015

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Czw Sie 20, 2015 8:32 am

Najlepszy tekst : "dużo questów" xd
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Marcino Czw Sie 20, 2015 2:49 pm

zapraszam do mojej prezentacji :>
Marcino
Marcino
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Bongo Busz
Liczba postów : 1
Reputation : 0
Join date : 20/08/2015

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Czw Sie 20, 2015 2:51 pm

O pierwszy gracz który wyszedł poza miasto xd
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by razzler Pią Sie 21, 2015 3:43 pm

Oglądam te filmiki i szczerze mówiąc, wszystkie są po prostu żenujące... eh nawet nie 2/10
Zanim autorzy zaczną pisać posty typu 'no to zrób coś sam jak kozak hehe', może wyjaśnię, czemu te filmiki bardziej odpychają niż przyciągają.
Przede wszystkim, nie ma na nich tego, czego osoba szukająca servera tibi bleach -chce zobaczyć czyli:
-transów
-spelli
-pvp
-questów
Kolejną rzeczą jest to, że filmiki kręcą low lvle, nie wiem w jaki sposób bicie wolfów, czy bieganie po city pajacując ma mnie (nowego gracza), przyciągnąć do servera, tym bardziej że większość filmiku przedstawia drogę którą przebywacie z miejsca x do miejsca y, niż to (nie wiem co) co chcecie przedstawić.

Myślę, że jeśli chodzi o questy to nie ma co się nawet bawić,ze względu na ich brak, więc to możecie sobie darować.
Moje obiekcje są takie:
-mini pokaz slajdów z expa na różnych potworach przedstawiający KILKA klas z RÓŻNYMI transami nie tylko chada z 10 lvlem czy ishide z 24.
-mini pokaz slajdów z najważniejszych miejsc i npc, bez zbędnego tutorialu jak ćwiczyć na trainach (śmiechłem)
- I na koniec proponuję zorganizować dużą napierdalanke h lvli która będzie przedstawiona w postaci video.

Soul jeżeli faktycznie zależy Ci na tej reklamie, to proponuję abyś wybrał jedną osobę, która rzeczywiście byłaby w stanie skleić coś dobrego, 'pozyczyć' jej konto 300+ jeśli nie ma, przywrócić blessy na czas kręcenia i zrobić dobry filmik z napierdalanką wszystkich klas, myślę że to jedyne wyjście.

PS.
Tak zrobiłbym coś sam, ale pewnie nie byłoby to lepsze niż ten cyrk który przedstawiliście wyżej, więc sie do tego nie zabieram.


Ostatnio zmieniony przez razzler dnia Pią Sie 21, 2015 4:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
razzler
razzler
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Razzler
Liczba postów : 4
Reputation : 0
Join date : 05/08/2015

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by razzler Pią Sie 21, 2015 4:25 pm

#up
Ehhh, może to dlatego że  każdy filmik wyłączyłem  po 0:30 bez czytania opisu, chyba zgodzisz się ze mną, że tyle wystarczy aby napisać jakże wulgarny i ordynarny komentarz jak mój i dać łapke w dupke, kurr jestem ignorantem i hejterem.
Jeśli faktycznie twój filmik był na beke, to jeszcze bardziej smutłem, bo bezdyskusyjnie wypadł najlepiej ze wszystkich ehh ;_;

@edit
to nie tak, że nie zauważyłem że chodzi wam tylko o nagrode,ale tak na chłopski rozum, po **** wam hell zanpa na serverze na ktorym bedzie gralo 20 osob, z doświadczenia wiem, że taki dobry fimik potrafi zrobić swoje. Zresztą dla mnie oczywistym jest, że za gówno filmik nie powinno być nagrody, nawet jeśli zajął pierwsze czy drugie miejsce..(czyli się myle ;_; )
Tymbardziej że nie będzie umieszczony na stronie głównej.

ps.
kur sory logan
razzler
razzler
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Razzler
Liczba postów : 4
Reputation : 0
Join date : 05/08/2015

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Sarpil Pią Sie 21, 2015 8:21 pm

razzler napisał:#up
Ehhh, może to dlatego że  każdy filmik wyłączyłem  po 0:30 bez czytania opisu, chyba zgodzisz się ze mną, że tyle wystarczy aby napisać jakże wulgarny i ordynarny komentarz jak mój i dać łapke w dupke, kurr jestem ignorantem i hejterem.
Jeśli faktycznie twój filmik był na beke, to jeszcze bardziej smutłem, bo bezdyskusyjnie wypadł najlepiej ze wszystkich ehh ;_;

@edit
to nie tak, że nie zauważyłem że chodzi wam tylko o nagrode,ale tak na chłopski rozum, po **** wam hell zanpa na serverze na ktorym bedzie gralo 20 osob, z doświadczenia wiem, że taki dobry fimik potrafi zrobić swoje. Zresztą dla mnie oczywistym jest, że za gówno filmik nie powinno być nagrody, nawet jeśli zajął pierwsze czy drugie miejsce..(czyli się myle ;_; )
Tymbardziej że nie będzie umieszczony na stronie głównej.

ps.
kur sory logan

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest 11b12q9

@edit
a i btw, Radler, nie każdy potrafi zrobić jakiś wyjebisty w kosmos filmik, ja akurat zrobiłem na "odwal się", bo moje 5mb/s na nic innego mi nie pozwala, ale mimo wszystko nie każdy zna się na takich sprawach, by zmontować z filmu prezentujący ots'a nie wiadomo co. :v
Sarpil
Sarpil
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Logan
Liczba postów : 4
Reputation : 3
Join date : 06/08/2015

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Nie Sie 23, 2015 9:55 pm

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i wygrać ten konkurs.
Check this out:
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Admin Czw Wrz 03, 2015 8:56 am

Konkurs trwał bardzo długo niestety nadesłanych prac za wiele nie było. Bo zwołaniu jury składającego się z trzech osób przedstawiam wyniki:
1. Pierwsze miejsce otrzymuje Soul, jego filmik jest najlepiej nagrany (fajne ujęcia), najlepiej zmontowany oraz fajnie prezentujący to co najważniejsze, rozgrywkę.
Spoiler:
2. Drugie miejsce zajmuje użytkownik Szczupak12 za swoją pomysłowość i czas poświęcony zarówno na nagranie filmiku jak i na jego montaż ponieważ zauważyliśmy, że rzeczywiście się do niego przyłożył.
Spoiler:
3. Trzecie miejsce zajmuje użytkownik Marcino za przedstawienie 'świata' gry.
Spoiler:

Zwycięzcom gratuluje i proszę o kontakt w sprawie nagrody!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

[Konkurs] World of Bleach YouTube Contest Empty Re: [Konkurs] World of Bleach YouTube Contest

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach