Gracze uciekają.

+11
Tatsuya
Kei
knrd1337
kofe
Arn
nanika
Raiten
Ashisogi Jizo
Achiru
Inoue San
mrkilusion
15 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by knrd1337 Sro Lut 11, 2015 11:16 pm

btw. może tutaj wcześniej admini zobaczą Very Happy
Crashe serwera co 30-40 sekund też na pewno nie zachęcą nikogo do nawet próbowania bety Sad
Podobno to mógł też być DDOS, jakieś Info??
knrd1337
knrd1337
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : knrde
Liczba postów : 7
Reputation : -1
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Kei Czw Lut 12, 2015 6:28 pm

Jak było już, to przepraszam.

Wyłączcie serwer na czas bliżej nieokreslony,  niepotrzebnie jeszcze go trzymacie jak gra po parę osób.  Nie przejmujcie się tym i róbcie  to co robicie najlepiej,  powoli ulepszajcie serwer. Moglibyście powiększyc mapki,  dodatkowe expowiska i przydałaby się  jakaś profesja, której jeszcze nie mogliśmy ujrzec na żadnym OTSie.  Ja stoje dalej za swoim, by na beta testach exp byl nieco większy by móc się  pobawic, mnie szczerze zniechęcało to,   głupotą byo męczyć się godzinami na expieniu/skillowaniu postaci, skoro i tak  reset będzie w niedługim czasie. Jeśli chodzi o questy, oprócz przedmiotów   możnaby też odblokować jakąś  unikatową aurę dookoła postaci. Jezeli nie ma,  to z czasem  proponowałbym  wprowadzić system pety. Dobro i zło miałoby oczywiście oddzielne grafiki. Teraz to może byc głuipie co napisze, ale  wszystkie postacie na poczatku gry, byłyby losowo przydzielane do  szkół. Tak samo byłoby podzielone na dobre i zło,  gracze rywalizowaliby o miejsca w swoich dywizjach,  według przydzielenia  ich najwyższą rangą mogł by byc przykładowo  Kapitan 14 Dywizji (w razie  nadmiaru graczy, administracja wprowadzałaby nowe  dywizje) ,  (Rangi w przypadku Espady, Fraccion w tej Espadzie)



@Down No ja myślałem od Wolfów az po Spider Hollowy Smile


Ostatnio zmieniony przez Kei dnia Czw Lut 12, 2015 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kei
Kei
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Kei
Liczba postów : 70
Reputation : -9
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Tatsuya Czw Lut 12, 2015 6:54 pm

Kei napisał:Jezeli nie ma, to z czasem proponowałbym wprowadzić system pety

Jeżeli o "pety" chodzi to zrobiłbym je na zasadzie zmodyfikowanych dusz (te miśki). Byłoby kilka rodzajów tych miśków zależnie od elementu, byłyby przydzielane losowo po zrobieniu questa.
Tatsuya
Tatsuya
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Yusuke
Liczba postów : 61
Reputation : 15
Join date : 30/12/2014
Age : 24
Skąd : Soul Society

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Banushin Czw Lut 12, 2015 9:04 pm

Kei napisał:Wyłączcie serwer na czas bliżej nieokreslony, niepotrzebnie jeszcze go trzymacie jak gra po parę osób. Nie przejmujcie się tym i róbcie to co robicie najlepiej, powoli ulepszajcie serwer. Moglibyście powiększyc mapki, dodatkowe expowiska i przydałaby się jakaś profesja, której jeszcze nie mogliśmy ujrzec na żadnym OTSie.


Hmm exp jest dobry moim zdaniem, 2-3 dni i masz 300, co do skilli racja moglby byc troche wiekszy rate bo 100 as wbija sie dłuuugo, a przydałoby się sprawdzić jak na takim 100 as się biję.

Co do wyłączenia server'a, Po to jest włączony żeby gracze znajdywali, zgłaszali błędy, dodawali pomysły, testowali postacie.

Nowa Postać ? a po co to komu? postać jakiej nie było na żadnym otsie, po 1 myślę że każda postać była na jakimś otsie, + może najpierw zbalansujmy postacie które akutalnie są a dopiero później jak by wielu graczy chciało, stwierdziło że przydała by się nowa postać Smile

Pozdrawiam Hell Soul Jest Mój
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 9:23 pm

Postaci teraz jest wystarczająco i tak ciężko jest znaleźć 300 lvle danych postaci żeby je przetestować, zanim się będzie myśleć nad nowymi postaciami, te które są teraz powinny być jakoś zbalansowane. Co do wyłączenia servera na nieokreślony czas to duże nie, przecież zmiany trzeba testować, zbyt wiele zmian na raz nigdy nie jest dobre, na chwile obecną wyłapujemy bugi, rozmawiamy z Adminami na temat loot rate, oraz co przydało by się zmienić w danych postaciach.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Czw Lut 12, 2015 10:18 pm

Jeżeli o mnie chodzi to zbyt mało informacji odnośnie servera dociera do graczy.Chodzi nawet nie o same zmiany a o stan servera. Server bywa off to beta tak więc ma do tego prawo ale krótka adnotacja była by wskazana .Jeżeli chodzi o rzeczy typowo związane z rozgrywką to nie ma nic co nowych graczy pchało by do wbijania lvl ponieważ Transy nic nie dają (minimalnie) + informacje na stronie odnośnie servera są nie aktualne,rozumiem każdy ma dużo rzeczy na głowie w takim razie nie powinien się wgl brać za taki server albo mieć ludzi którzy pomogą mu to ogarnąć tyle. jestem konsumentem mam prawo do własnej opinii.Chciał bym również zaznaczyć,że nie mam nic do administracji ots myślę jednak,że chociaż przy stronie przydała by im się pomoc.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 10:27 pm

Transy dają dużo, po prostu tego nie widzisz, każdy trans daje ci reiatsu defa i zwykłego defa, trochę as, oraz dmg, im większy lvl tym większą różnice widzisz w transach, i to nie dlatego że tylko ostatnie transy coś dają no ale 40% więcej dmg bardziej widać gdy normalnie bijesz za 20k a nie 2k. Dotego to jest beta, jak na bete według mnie jest okay liczba graczy, dodatkowo należy pamiętać że server nie ma dobrej reklamy. Co do małej ilości graczy to prawda, muszę jeszcze pewną rzecz uzgodnić z Adminami i możliwe że będę prowadzić temat na forum gdzie będę zapisywał każdą zmianę w odpowiedni sposób.
Co do tego że bywa off, no niestety ale Arn nie siedzi przy PC całe dnie czasem coś lub ktoś scrashuje server auto-restart(nie wiem czy nawet jest ^^) nie zadziała no i trzeba czekać aż Arn wróci, no i nie ma też jak nas poinformować o tym że z serverem coś nie tak bo najczęściej jak server jest off na dłuższy czas to dlatego że Arna po prostu nie ma, a gdy server jest wyłączony dla jakiegoś update lub na noc to najczęściej jest albo informacja na forum albo w grze.

Nikt ci nie zabrania mieć własnej opinii o serverze.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Banushin Czw Lut 12, 2015 10:36 pm

Moim Zdaniem też, jest wielkim minusem to że nie ma żadnych informacji gdy np server jest off, ostatnio rozumiem ktoś zddosował ots, a Arna nie było, zdarza się, ale często też server się wyłącza i nie ma żadnej informacji, czy coś się stało, czy komputer Arna nie wytrzymał, sprzydałby się ktoś kto będzie na bieżąco, i wchodzi na server tak z 3-4 razy w ciągu dnia, rano,po południu, wieczorem, by informować ludzi o jakiś nagłych sytuacjach Administratorów, Merlase Ty się zgłosiłeś, Arn i Soul chyba byli za tym żebyś im w tym pomagał, więc prosiłbym aby informacje o stanie server'a administracja kierowała do Merlase, a Merlase bezpośrednio na forum.

Pozdrawiam Smile
Banushin
Banushin
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Banushin
Liczba postów : 167
Reputation : 12
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Admin Czw Lut 12, 2015 10:46 pm

Banushin napisał:Moim Zdaniem też, jest wielkim minusem to że nie ma żadnych informacji gdy np server jest off, ostatnio rozumiem ktoś zddosował ots, a Arna nie było, zdarza się, ale często też server się wyłącza i nie ma żadnej informacji, czy coś się stało, czy komputer Arna nie wytrzymał, sprzydałby się ktoś kto będzie na bieżąco, i wchodzi na server tak z 3-4 razy w ciągu dnia, rano,po południu, wieczorem, by informować ludzi o jakiś nagłych sytuacjach Administratorów, Merlase Ty się zgłosiłeś, Arn i Soul chyba byli za tym żebyś im w tym pomagał, więc prosiłbym aby informacje o stanie server'a administracja kierowała do Merlase, a Merlase bezpośrednio na forum.

Pozdrawiam Smile

Problem w tym, że nawet ja nie wiem co aktualnie dzieje się z serwerem. Hostowanie beta testów to "zajęcie" Arna i tak naprawdę tylko on wie kiedy będzie online a kiedy nie (na officjalu będzie "normalnie" czyli serwer dedykowany 24h z zabezpieczeniem anty-dos)

Ja aktualnie zajmuje się przygotowaniem większego update (i zdaniem semestru....)
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 522
Reputation : 27
Join date : 08/05/2011
Age : 29

https://wob-animestory.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Czw Lut 12, 2015 10:52 pm

Merlase napisał:Transy dają dużo, po prostu tego nie widzisz, każdy trans daje ci reiatsu defa i zwykłego defa, trochę as, oraz dmg, im większy lvl tym większą różnice widzisz w transach, i to nie dlatego że tylko ostatnie transy coś dają no ale 40% więcej dmg bardziej widać gdy normalnie bijesz za 20k a nie 2k.

Według cb dużo dają a według mnie za mało.Grałem na tym ots od niedawna z 3 znajomymi w tej chwili tylko ja gram własnie przez to,że przy transach nie widać efektów.Nie każdy ma cierpliwość żeby czekać na efekty transa np następne 30-40 lvl i to odstrasza ludzi.Może jest ok ale odstrasza graczy. Poza tym własnie ten brak istotnych zmian raz na jakiś czas czyni exp monotonnym i uniemożliwia niedoświadczonym graczom wybranie sobie spota bo najzwyczajniej są zbyt słabi a co za tym idzie spowalnia rozgrywkę i potem jest zdziwienie,że tylko parę osób ma lvl 300+ a większość graczy którzy rezygnują kończy grę jeszcze przed lvl 200. Merlase spójrz prawdzie w oczy tak jest i tyle.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 10:58 pm

Powiem tak, grałem nowa postacią, mianowicie Byakuya, trans na 80 lvlu daj mi dodatkowo 700 dmg z mojego best spella który na transie bił 2,5k czyli bardzo dużo jeżeli popatrzeć jaki dmg robi ten spell, teraz wbiłem 150 i nowy trans, z best spella bije teraz 6k a biłem 4k czyli dostałem o 50% więcej dmg co jest dużo według mnie, ile ty byś chciał dostawać dmg, po 100k co trans? Gra jest jak na razie balansowana pod większe lvle, wiem że dużo graczy na low lvlach ucieka ale przed resem exp był dużo większy to dużo graczy też uciekało wiesz dlaczego? Po prostu expiło się za szybko i nie było po co wbijać tego lvla skoro leciał tak łatwo. Nie można mieć wszystkiego.

P.S. Co do tych transów to jaki ty masz pomysł żeby ile dmg oraz defence ci dodawały? Napisz w pomysłach może będzie to dobre rozwiązanie i zostanie ono wprowadzone, lub przynajmniej przemyślane i obecne transy trochę pozmieniane.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Czw Lut 12, 2015 11:24 pm

Problem jest tylko taki,że nie jest określone co daje poszczególne transy.Nic o tym nie informuje(nie ma żadnych informacji na stronie ani na forum).Pomysł mam taki,żeby część tego co dostajesz pod koniec twojego transa( mam tu namyśli statystyki przed wbiciem kolejnego transa np 219 lvl) dostawać w części natychmiast i po prostu zmniejszyć przyrosty wraz z lvl. Fajnie by było widzieć,że trans jednak daje coś hp i rp. DMG jest ok może mógł by być minimalnie większy.Mało tego transy tymczasowe może i są zgodne z konwencja anime ale są niewygodne.Jeżeli chodzi o wbijanie lvl to nie mówię,że exp jest zły.Twierdze tylko,że gracze (nowi) nie wiedzą gdzie expić a testowanie tego na własnej skórze drogo ich kosztuje ...może jakieś poradniki etc ( np gdzie expić lvl 1-100,co ze sobą zabrać,na co zwrócić uwagę no i jak się tam dostać)i to chyba tyle.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 11:30 pm

Sry ale nie do końca rozumie o co chodzi z tymi transami mógłbyś Ty albo ktoś inny to dla mnie rozwinąć, przy okazji wydaje mi się że defence, reiatsu defence oraz attack speed jest poprawne na stronie, co do miejsc do expa, są 2 poradniki do Zarakiego i Rukii, tam jest opisane gdzie expić, większość postaci expi w tych samych miejscach a więc będą one dobre dla każdego, a co do miejsca to już trzeba poszukać samemu, każdy na początku sam szukał i nawet nie wiedział gdzie expić, nowi już mają ułatwione zadanie bo mogą przeczytać te 2 poradniki i zobaczy gdzie się najlepiej expi.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Czw Lut 12, 2015 11:45 pm

Jak to nie rozumiesz o co mi chodzi ?
1. Transy oprócz wyglądu w momencie użycia nic nie dają (może kilka nielicznych "stałych).
2. Nie każda postać ma równa ilość stałych transów nie wiem czy jest to rekompensowane czy nie.
3. Za bardzo jest wszystko podciągane pod anime to ma być grywalne a nie rzetelne.
Reasumując do wymienionych pkt proponuję:
1.Część zmian występujących w tej chwili czasowo po transie dać od razu.
2.Część transów na wyższy lvl uczynić stałymi
3.W niewielkim stopniu poprawić dmg.
4.zmniejszyć heal zmuszając gracza do używania potów (będzie to rekompensata dla zwiększenia dmg i ilości hp)
Przedstawiłem w miarę jasno ? Smile
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Czw Lut 12, 2015 11:51 pm

Souli1700 napisał:Jak to nie rozumiesz o co mi chodzi ?
1. Transy oprócz wyglądu w momencie użycia nic nie dają (może kilka nielicznych "stałych).
2. Nie każda postać ma równa ilość stałych transów nie wiem czy jest to rekompensowane czy nie.
3. Za bardzo jest wszystko podciągane pod anime to ma być grywalne a nie rzetelne.
Reasumując do wymienionych pkt proponuję:
1.Część zmian występujących w tej chwili czasowo po transie dać od razu.
2.Część transów na wyższy lvl uczynić stałymi
3.W niewielkim stopniu poprawić dmg.
4.zmniejszyć heal zmuszając gracza do używania potów (będzie to rekompensata dla zwiększenia dmg i ilości hp)
Przedstawiłem w miarę jasno ? Smile

Transy na obecną chwilę dają ci odrazu reiatsu defa i defence + dmg oraz as, każdy trans ci to daje, stały oraz okresowy, jedyna różnica w stałym transie i okresowym na ten moment to jest to że po zalogowaniu się musisz nacisnąć tego hotkeya na którym masz zapisanego transa, lub wpisać "Transform"

Co do uczynienia transów na wyższym lvlu stałymi, pomysł mi się nawet podoba, co nie zmienia faktu że wyglądało by to bardzo dziwnie, taki Ichigo na stałe z maską hollowa albo w formie mugetsu, ewentualnie można mu ten trans na 220 dać jako stały nie było by to nawet takie dziwne, w końcu to była jego forma po treningu przed walka z Aizenem i z tego co pamiętam nie miał on ograniczenia czasu na nią wiec nawet zgadzało by się z anime.

Co do heala, to Arn nad nim pracuje, przy okazji na high lvlu tak czy tak dość często używa się potem ponieważ mają mniejszy cd i da sie ich używać razem w normalnem healem. Wcześniej przed resem zwykł heal był słaby to ludzie narzekali że jest useless ;D, teraz jest dobry to ludzie mówią że jest za mocny i nie ma sensu używać potem, może za trzecim razem obie rzeczy będą zbalansowane ;D
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Czw Lut 12, 2015 11:56 pm

Transy stałe (lvl 30) dają natychmiastowy zastrzyk hp co pozwala utankować trochę mobów a nie tak jak to wygląda na lvl około 200 brać po 1 mobie lub expić na spotach 80-120 bo jest duży spot.
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Gość Pią Lut 13, 2015 12:11 am

Z tego co wiem to jest jedna postać która nie ma stałego transa na 30 i jest nią Ishida który dostaje więcej hp na lvl jako rekompensata.
Przy okazji na 200 lvlu można spokojnie expić na togabito lurując po 4-5 mobkow, lub można siedzieć na Metalach które są teraz na lvl ~120-150 imo, jedyny jeszcze spawn który jest dla low lvl i jest bardzo opłacalny dla high lvli to Blanki.
Ja osobiście do 230 lvla siedziałem na Blankach/robiłem sagi potem Togabito, po prostu było to najbardziej opłacalne pod względem szybkości expa, na Togabito ogarniałem lurować po 5 ale po prostu nie zabijałem ich na shota przez co miałem więcej exp/h na Blankach, od 230 expiłem już na Togabito poniewaz padały na shota ze spella na 230 więc było to opłacalne, ale jeżeli chodzi o respy to trzeba było by zmienić mobki a nie transy imo.
Dodatkowo bardzo łatwo zdobyć dość dużo HP i REI z początkowych sag.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Souli1700 Pią Lut 13, 2015 12:25 am

Próbujesz kontrargumentować zamiast zrozumieć,że nowi gracze nie znają respów chodzi o dowolność w expie ( na jednym spocie leci lepiej na innym gorzej,niedoświadczony gracz nie wbije tak szybko lvl jak doświadczony)aby każdy gracz mógł sam wybrać spota anie ograniczyć się do 1 ponieważ na innych pada popatrz na nie oplacalność takich spotów jak np bakkotou,ex shinigami etc
Souli1700
Souli1700
Użytkownik
Użytkownik

Nick in game : Taito
Liczba postów : 110
Reputation : 3
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Ciastko Pią Lut 13, 2015 2:25 am

Souli co do wymienionych mobków (bakkuto i ex shini), kwestia tego że są mniej opłacalne niż np togabito, jest fakt, iż bakkuto i ex shini będą dla facc, a togabito dla pacc. Co do różnorodności respów, z tego co wiem dojdzie parę respów w hellu + jest jeszcze całe HM do zrobienia, bo jak na razie jest tam chyba tylko 1 spot.

Choć nie ukrywam, że powinien być zrobiony jakiś rebalans tego ile stosunkowo dają Metale, które jak na razie są najbardziej opłacalną opcja z mobków facc, co do Bakkuto i Exiled Shinigami, gdzie bakkuto aktualnie są odwiedzane tylko w celu zrobienia taska i dropnięcia maski.
Ciastko
Ciastko
VIP
VIP

Nick in game : Takie Nies
Liczba postów : 27
Reputation : 5
Join date : 02/02/2015

Powrót do góry Go down

Gracze uciekają. - Page 3 Empty Re: Gracze uciekają.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach